anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki jest koszt wysyłki przesyłki w rozmiarze D?

andy-k1
#1 Nowicjusz#

Witam, potrzebuję się dowiedzieć, jaki jest koszt wysyłki przesyłki w rozmiarze D, gdyż do rozmiaru C mi się nie mieści i nie wiem czy sugerowana cena 17pln to cena za jaką mogę nadać? Ważne jest, bo muszę podać koszt kupującemu. A w Allegro nigdzie nie pisze. Samodzielnie, wiem  36,99. A z ogłoszenia?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#19 Nestor#

@andy-k1 

Nie wiem czy wiesz ale zadałeś pytanie nie pisząc o jakiego przewoźnika chodzi. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas InPost

Kurier - Manager Paczek
Rozmiar paczki Cena brutto Opis
Gabaryt D 36,99 zł Maksymalne wymiary: 500 x 500 x 800 mm, maksymalna waga: 25 kg

 

@andy-k1 z tego co kojarzę tego nie rozlicza allegro i nie nadasz tego na umowie allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@kostas11  No ja wiem 🙂 ale tak dużo tych pytań jest, gdzie pytający utajnia informacje żeby przypadkiem mu nie pomóc.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@andy-k1 Takiej przesyłki nie nadasz przez automat. Zgaduje, że masz na myśli automaty InPost. Cena, którą wspomniałeś nie dotyczy usługi Allegro Paczkomaty InPost, a wysyłki kurierskiej wykupionej u przewoźnika. Możesz ją jedynie nadać na wysłaną rękę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jako przesyłkę paczkomatową to nie, ale może sprzedający da radę nadać jako "Allegro Kurier24 InPost" (kwestia czy nie przekracza wymiarów). Oczywiście tu albo podjazd kuriera, albo nadanie w POP.

oznacz moderatorów