anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie są konsekwencje gdy się nie dokona zwrotu?

Defactoo
#8 Zapaleniec#

Witam. Gdy kupujący otworzy spór a ja nie uznam reklamacji to czy w tej sytuacji mimo iz nie uznałam to i tak allegro zwroci za mnie pieniądze i potem pobiorą ode mnie i na tym się skończy? Czy jednak allegro wysłucha moje tez argumenty i je uzna i zakończą spór bez żadnych zwrotów. Czy zostanę w jakiś sposób ukarana? Czego moge sie spodziewać?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

@Defactoo Wszystko zależy od tego jak wyglądała twoja oferta, sprzedawca prywatny czy firma, opis przedmiotu itd. Napisz coś więcej.

oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

Jestem sprzedawcą prywatnym a przedmiot jest delikatnie wybrudzony klejem bo to figurka z origami 3D , nie jest zniszczona ale klientce sie to nie podoba , ja wczoraj juz o tym pisałam tylko pytałam sie o co innego IMG_20200906_135747.jpg

oznacz moderatorów

Defactoo
#8 Zapaleniec#

Na zdjeciu mozna zobaczyc iz figurka troszke jest wybrudzona , takze 10 zł tylko za to wziełam 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Defactoo Czy w aukcji było napisane że jest wybrudzona?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@LEW433  ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pinsplash Wczoraj było tu wszystko, na ten temat.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Defactoo Jeżeli Allegro uzna twoją winę, zwrócą kasę klientowi (POK). Zażądają zwrotu od ciebie, mogą także zablokować ci konto.

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Napisałem Ci, co można zrobić. Innych odpowiedzi, niż w tamtym wątku nie dostaniesz.  

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Defactoo Jeżeli nie uznasz reklamacji, kupująca może wystąpić o zwrot środków z Programu Ochrony Kupujących. Jeżeli rekompensatę otrzyma, Allegro może, ale nie musi żądać od Ciebie zwrotu środków. Gdyby zażądało i nie oddasz, może to się skończyć blokadą konta.

oznacz moderatorów