anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jeżeli posiadam JDG muszę posiadać firmowe konto allegro czy mogę sprzedaż prowadzić na prywatnym?

TanieWybory
#1 Nowicjusz#

Tak jak w zapytaniu, czy mogę prowadzić sprzedaż na koncie prywatnym i samodzielnie wystawiać faktury kupującym z zakupionych towarów?

Nie ukrywam odkąd zmieniłem konto ze zwykłego na firmowe, dużo gorzej jest. Zero zamówień, mnóstwo jakiś opcji idzie się w tym pogubić. Dodatkowo utracony dostęp wysyłki smart gdzie przy zamówieniach około 95% z nich posiadało tą usługę, a klienci rzadko kiedy oceniają produkt no chyba że chodzi o krytykę to jako pierwsi.

Więc tak podsumowując:

1. Czy da się sprzedawać na koncie prywatnym i osobiście wystawiać faktury kupującemu?

2. Czy też mieliście zauważalny spadek sprzedaży przy zmianie konta ze zwykłego na firmowe, gdzie zamówienia były wystawiane na zwykłym koncie a po przekształceniu rzadko kto widzi moją oferte?

 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

kostas11
#21 Demiurg#

@TanieWybory 

1 możesz sprzedawać na prywatnym ale tam tez są ograniczenia, nie dostaniesz faktury od allegro, oferty nie będą oznaczone że sprzedaje firma ( wymagane ), oferty są wystawiane na 10 dni brak wystawiana w nieskończoność itp. przekalkuluj 🙂

2 nie wiem bo od początku ma firmowe 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów