anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog atakuje ponownie ;)

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No więc, teraz Allegro bierze sie za wystawianie aukcji... Dostaliście info ? Na pewno będzie sprawniej 😉

eightbitclone2_0-1712838539018.png

 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Jedyne, co mi się nasuwa (oprócz słów powszechnie uznanych za obelżywe), to powiedzenie "W czasie deszczu dzieci się nudzą". Ciekawe, czy muł, który to wymyślił zdaje sobie sprawę, że ludzie wystawiają aukcje z licytacją o ściśle zaplanowanej porze, i w dokładnie zaplanowanej kolejności. Teraz to wszystko pójdzie się czesać

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Nie uważasz że było by wskazane zawieszenie sprzedaży np. na 2 doby? Może dało by im to cokolwiek do myślenia. Jeżeli nie pomoże to następnym razem zawieszka na 4 doby itd.

oznacz moderatorów

Sklep-RockBeat
#9 Pomysłodawca#

Allegro to największe badziewie jakie wymyślono

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Allegro było fajne, tak mniej więcej do 2010 roku. Potem zaczęto je systematycznie psuć. Jednak ostatnie 2-3 lata to już prawdziwy dramat, tresują sprzedawców bardziej niż państwowe urzędy. A najgorsze jest to, że ktoś sobie coś poukłada, zaplanuje, kupi towar, włoży mnóstwo pracy w przygotowanie opisów, a oni za miesiąc wywalą wszystko do góry nogami, i trzeba robić od nowa. I to wszystko za nasze pieniądze. Tak, bo to my sprzedawcy jesteśmy klientami Allegro, a nie kupujący

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@TomBanknoter  Te se ne vrati, aukcje, szkolenia, Poznań - spotkania do późnej nocy, występy, tam się uczyłam HTMLa, bo wtedy był przydatny, ech, szkoda tamtych lat, niewiele osób na allegro zostało z starej gwardii.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Nie wiesz czy  " wredota" jeszcze działa czy poddała się?

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

widziałam ją tu ze dwa miesiace temu.

oznacz moderatorów

ogryz7
#10 Popularyzator#

Tworzy się duża próżnia, którą ktoś w końcu wypełni. Wierzę, ze w końcu pojawi się konkurencja, która odbierze im monopol.

Uświadomcie sobie, że oni się z tych zmian nie wycofają - wpakowano w to zapewne duże pieniądze i to musi zostać wdrożone. Przerwać może to tylko gwałtowny spadek przychodów.

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

słabe pocieszenie. To musi potrwać kilka lat. Miał być taki portal ale jak szybko weszli na rynek tak jeszcze szybciej zrezygnowali. 

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

A może by tak kupić i reaktywować portal o nazwie pewnego sympatycznego zwierzaka? Byli byśmy " u siebie ". Pamiętam jak Allegro było sprzedawane pierwszy raz. Wtedy też wyszłam z taką propozycją, niestety " nie chwyciło ", a szkoda.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@cztery_bez_atu i co to da są portale i powstają nowe, jeden nawet fajnie dział sam tam sprzedaje 🙂 Tylko jak nowy portal ma być konkurencyjny jak sprzedawcy co mają oferty na allegro wystawiają w swoich sklepach czy na innych portalach produkty o 10 % drożej niż na allegro ?

Nawet na wszystko  p l mimo że nie było prowizji wystawiali produkty + 10 % w porównaniu z allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Ja mam w swoim 30% taniej niż na Allegro. A "wszystko" nie podobało mi się od początku. Zbyt sformalizowane. Marzyło by mi się coś takiego ja Allegro jakieś 10 - 15 lat temu.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Przyznam, że to zmusiło nas do rozwoju własnego sklepu i własnej strony, leci i sprzedaż krajowa i zagraniczna.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@kostas11 "sprzedawcy co mają oferty na allegro wystawiają w swoich sklepach czy na innych portalach produkty o 10 % drożej niż na allegro ?" - nie jest to regułą, i każdy rozumny sprzedawca wystawia średnio 10% taniej niż na Allegro. Ja np. ostatnio kupowałem tusze do drukarki, wyszukałem sklep tego sprzedawcy, i zamiast 199 było 181 🙂 Przy dwóch sztukach nawet z przesyłką wyszło więc taniej. A ja u siebie w sklepie robię "smarta" od 300 zł, i działa 🙂

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@kostas11  napisał(a):

 

Nawet na wszystko  p l mimo że nie było prowizji wystawiali produkty + 10 % w porównaniu z allegro 😞


Była prowizja od płatności p24, bodajże 1,5%. My mieliśmy wystawione tam produkty taniej niż na Allegro, o różnicę w kosztach. Mimo niższej ceny sprzedaż 0 szt. Co prawda nie była to pełna oferta ale to co się sprzedawało na Allegro wędrowało tam.

Ale fakt, duzi gracze wystawiali dokładnie w tej samej cenie co na All. Mniejsze firmy czasami drożej. Przynajmniej w "naszych" kategoriach.

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AGD-RTV-IT wiem ale to była jedyna prowizja od płatności maiłem tam konto 🙂

@AGD-RTV-IT @TomBanknoter sprawdzałem kilku sprzedawców i porównywałem ich oferty i uwierzcie mi że mieli drożej niż na allegro 😞 oczywiście że nie wszyscy ale to pokazuje jak lubią allegro, żeby przypadkiem kupujący nie kupili gdzie indziej 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

brakestop
#13 Ambasador#

...A WSZYSTKO TO, BY ....

Jakiś czas temu przestałem się denerwować. Zaczęło mnie to śmieszyć.

 

Orają ten portal niczym Huti w statki handlowe, ...Sami. Żyletką w gałąź.

 

Podsumowując działanie wobec nas, sprzedających, to jak te słynne 27:1

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 super wiadomość, wreszcie wezmą odpowiedzialność za oferty w których grzebią, jak będzie coś nie tak odpowiemy w dyskusji że oferta została zweryfikowana przez allegro i wszystko jest w niej poprawnie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Już niedługo

eightbitclone2_0-1712842515771.png

 

Usuneliśmy twoje aukcje i zablokowaliśmy twoje 20 letnie konto z kilkoma tysiącami ofert  bo kubek z oferty xyz12243648  w naszej bazie danych ma uszko z lewej a na twoim zdjęciu ma uszko z prawej. Skontaktuj sie z działem bezpieczeństwa w celu wyjaśnienia tej zbrodni i nieudolnej próby wprowadzenia w błąd klienta...Na szczęście udaremnionej przez nasz ALGORYTM.

eightbitclone2_1-1712842553056.png

 

oznacz moderatorów