anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalog atakuje ponownie ;)

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No więc, teraz Allegro bierze sie za wystawianie aukcji... Dostaliście info ? Na pewno będzie sprawniej 😉

eightbitclone2_0-1712838539018.png

 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Szalony katalog przeniósł mi dzisiaj płyn do wspomagania z kategorii płyny do wspomagania  do kategorii dodatki do paliwa i oleju.

Poradziłam im by sobie dolali do paliwa i oleju tego płynu do wspomagania i dali znać jakie efekty.

 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@AGLOPRIMA2 Trzeba było raczej doradzić, do dolali sobie oleju do głowy

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@AGLOPRIMA2  a u mnie żąda żeby mleko modyfikowane  Humana SL stosowane od urodzenia wystawiać jako mleko następne od 6 m-ca.  Dziei 6-cio miesięczne od razu im sie rodzą.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

@AptekaNatolinska  dobre 👍
 Mnie nawet jakieś wyjaśnienie przysłali, ale mocno pokrętne i powiem szczerze nikt normalny tego nie pojmie:

Oferta była wystawiona w kategorii Motoryzacja -> Chemia -> Płyny eksploatacyjne -> Płyny do wspomagania i powiązana z produktem  Płyn do wspomagania kierownicy Prestone 946 ml  (kod EAN 5907629226253). Produkt ten pierwotnie był w kategorii Motoryzacja -> Chemia -> Płyny eksploatacyjne -> Dodatki do olejów i paliw  natomiast dzisiaj w wyniku zgłoszenia błędu został przeniesiony do kategorii Motoryzacja -> Chemia -> Płyny eksploatacyjne -> Płyny do wspomagania

Z racji tego, że kategoria oferty musi pokrywać się z kategorią produktu, z którym jest ona połączona, oferta została automatycznie przeniesiona do nowej kategorii produktu - Motoryzacja -> Chemia -> Płyny eksploatacyjne -> Dodatki do olejów i paliw. 

Obecnie zarówno oferta jak i produkt znajdują się w prawidłowej kategorii jaką jest Motoryzacja -> Chemia -> Płyny eksploatacyjne -> Płyny do wspomagania. 

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@AGLOPRIMA2 wyjaśnienia zespołu @k_owczarek1 są pozbawione sensu, tak jak ich "dzieło".

Nam lodówkę przenieśli do działu zamrażarki. Napisaliśmy do nich by to odkręcili. Po kilku mailach odpowiedź, że niby odkręcili ale mamy ręcznie przenieść produkt do właściwej kategorii bo rzekomo oni nie mogą. Napisaliśmy im, żeby nie robili sobie jaj, bo do złej kategorii jakoś przenieśli. Ponownie piszą, że nie mogą. OK, siadł nasz kolega do ręcznego poprawiania parametrów przy zmianie kategorii, już kończył się z tym bawić, a tu mail od Allegro, że przenieśli lodówkę do właściwej kategorii. Słów kolegi nie przytoczymy, bo podobno banują tu za to. 😎

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Chyba nie wierzysz w to co piszesz? Allegro ofertę dopuści ale Ty jako sprzedający będziesz nadal odpowiedzialny przed kupującym za jej treść.

Ciekawe czy nadal będą występować przypadki zmiany parametrów w ofertach w trakcie ich trwania i błędnego przełączania w katalogu przez boty Allegro.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Ironia, chłopie , ironia to była 😉 I chyba taki trochę śmiech przez łzy 😉 Bo co tu innego można zrobić 😉

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 i tak to przekręcą, że nadal to będzie wina sprzedawcy

@eightbitclone2 oferta jest zła bo kolor kubka jest niewłaściwy lub jest złe zdjęcie, gdyby faktycznie był biały to na białym byłby niewidoczny, a podany kod ean został już wcześniej zarezerwowany dla koloru czarnego

 

 

oznacz moderatorów

ogryz7
#10 Popularyzator#

@redla znając allegro, to EAN został już przypisany do rozrusznika do kombajnu 🤣

oznacz moderatorów

ogryz7
#10 Popularyzator#

@RED Tobie odpowiadałem, a nie "redla" - nawet Gadane zaczyna coraz gorzej działać 🤣

oznacz moderatorów