anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Katalogowanie towaru.

Eltronic-
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Czy jest możliwość wpłynąć na innego sprzedawce aby odłączył zdjęcia wklejone do mojego skatalogowanego towaru? Przypuszczam,że to się jakoś automatycznie "dołączyło" ponieważ jest to całkowicie inny towar ,inne parametry itp a pomimo tego w katalogu kupujący widzi inne zdjęcia. Proszę o informacje jeśli ktoś się z tym spotkał ( myślę,że są tacy ) lub proszę o odpowiedź Moderatora. Zgłaszałem błąd w katalogu ale mam dużo takich aukcji zatem pytam co w tej sprawie. Z góry dziękuję.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Eltronic- Wskaż proszę przykład takiej oferty, gdzie zostały zmienione parametry produktu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Eltronic-
#7 Wielbiciel#

Parametry nie zostały zmienione, ale mam w katalogu ( przeze mnie stworzonego)  inne zdjęcia nie związane w ogóle z moimi ( jakieś zegary). Teoretycznie może to nie przeszkadza,ale może wprowadzać w błąd.Screenshot_20240309-092323.pngScreenshot_20240309-092222.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Eltronic- Zgłosiłam ofertę z zegarem jako błędnie powiązaną z produktem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Eltronic-
#7 Wielbiciel#

Dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Eltronic-
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Widzę, że niewiele dały Pani zgłoszenia, bo nadal inne zdjęcia znajdują się w moim katalogu. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Eltronic- podaj proszę kod EAN swojego produktu? 
Kod EAN przypisany u nas w katalogu (5905959804974) jest zarejestrowany na markę ARTTOR, czyli producenta zegarów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Eltronic-
#7 Wielbiciel#

To ciekawe,bo jak tworzyłem katalog kilka lat temu to kod i tym nr nie był przypisany. Ta sama sytuacja jest z innym nr 5905959804011- gdzie mój element elektroniczny z działu ELEKTRONIKA przypisaliście do działu DOM I OGRÓD bo również jest połaczony z zegarem.

To jakaś paranoja. I co teraz, ja tworzyłem nr EAN i znowu muszę zmieniać, bo inny towar przypisujecie do mojego,zmieniacie dział gdzie towar nie ma z nim nic wspólnego i do tego jest większa prowizja. Coraz więcej zamieszania Allegro wprowadza.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Eltronic- poprawność kodów EAN weryfikujemy zawsze na stronie Gs1 Polska. Oba podane kody EAN są przypisane do marki ARTTOR produkującej zegary, to oznacza, że to ten producent je wykupił i nadał swoim produktom. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów