anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient mnie gniecie A000IGG9H8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oraz 

jak można mieć pozytywne podejście do tej formy dostawy ?

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65

LEW433
#21 Demiurg#

🤣🤣🤣☹️

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@LEW433 😝

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Oj tam, w sumie to mimo wszystko współczuje Ci takiego "wymuszonego" przewoźnika.🤗

oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#12 Orędownik#

@mdrogeria to co najbardziej rozczula w historii tej przesyłki, to fakt, że kurier przekazał paczkę do magazynu minutę przed wyjęciem jej z automatu. Znaczy się, cały zielony automat przywiózł na sortownię? 

Zrzut ekranu_22-3-2024_18859_furgonetka.pl.jpeg

Pozdrawiamy
Dział Sprzedaży
PHU MAR-SAT

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może cale automaty wożą np: dźwigiem!

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Bądź twardy i nie daj się pozagniatać a jemu przetłumacz tak by następnym razem wybrał sobie inną formę dostawy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 wytłumaczyłem , stosowne zapisy są w zakładce ,, dostawa ,, i ,,o sprzedajacym ,, Pan niby nie doczytał , pewnie bez nega się nie obejdzie .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oraz  czy jest tu ktoś żywy ?? ... sprawa się robi poważna . 😞

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@mdrogeria ten tydzień faktycznie jakiś pechowy dla allegro one. U mnie jedna paczka leżała w boxie od wtorku - do czwartku. środowe nie były wyjęte przez 24 h, dodatkowo jedna klientka zgłosiła, że przesyłka od 3-4 dni leży gdzieś na sortowni i nic się z nią nie dzieje. Prawdę mówiąc u mnie pierwsza taka zła seria, ale może wpływ na to miały po części blokady, bo w środę Lublin był odcięty od świata, rolnicy zablokowali każdą drogę dojazdową do miasta 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mikeza a oni kiedyś mieli dzień bez wtopy na forum? jakoś inni przewoźnicy na patelni nie ląduja a one nie schodzi

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@az1rael no fakt, sporo wtop na forum, ale mnie jakoś one do tej pory szczęśliwie omijały, Wysyłam od zeszłego lata i na tą chwilę poszło już chyba z 1500 paczek, do tego tygodnia bez żadnych problemów.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mikeza w sumie to są jedyne wtopy na forum chyba gdzieś widziałem pocztę polską i z raz inpost. Czyli zakładając prawdopodobieństwo jak ci gruchnie to inno roz z grubej rury

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@mikeza dzwonił klient w czawartek , że zależy mu na szybkiej wysyłce , specjalnie nadłożylem drogi i nadałem w późno obsługiwanym box-e żeby ruszyła w drogę i tak się stało , ale od podjęcia stoi jak zaczarowana .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie powiedziales mu ze szybciej w one znaczy chun wi gdzie i chun wi kiedy?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael  powiedziałem , że to kiepski przewoźnik , ale nie mogę zmieniać decyzji klienta , tym bardziej ,że paczka już byla przygotowana .

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ja w takich sytuacjach prosiłam klienta o anulację i ponowny zakup przez paczkomat inpost

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Monika__L nie można zmieniać decyzji klenta , poinformowałem , że może być byle jak , ale nie było ze strony Klienta żadnego zainteresowania ew. zmianą przewoźnika choć napomknąłem o skuteczności Inpost ,  więc pozostało jak jest , a jest jak uprzedziłem .. byle jak ,,

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

zmieniac nie, ale namówić na zmianę przewoźnika - czemu nie?

Lepiej wykonac o ten jeden telefon więcej aniżeli później wykonywać 3 na infolinię i mieć zepsuty weekend.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Monika__L poinformowałem co może się stać , wspomnialem o Inpost  ,brak zainteresowania to poszło , @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oraz  też mają to głęboko .

oznacz moderatorów