anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient mnie gniecie A000IGG9H8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  oraz 

jak można mieć pozytywne podejście do tej formy dostawy ?

oznacz moderatorów
65 ODPOWIEDZI 65

sebbos
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie, troche czasu minęło, ale pokousze sie o podsumowanie...

wiec tak,

teściowa prezent otrzymała, tydzień poźniej -dobrze że wypadały święta-, o tydzień starsza wieć kosmetyki beda miały szersze pole do działania i tym bardzej bedzie odmłodzona, czyli ewidentnie na plus!

ale jak to mówił nasz były Pan prezydent, sa plusy ujemne i plusy dodatnie, jako elektryk wiedział pewnie o czym mówi,

wiec mozliwości interpretacji powyzszego plusa są szerokie...

teraz poważniej,

moderatorka napisała "zrobiłam wszystko co mogłam w sprawie tej paczki, więc wierz mi proszę, że to i tak bardzo dobry wynik. "

że zrobiłą co mogła mogę uwierzyć, bo kazdy z nas ma ograniczone "sprawstwo"

i nawet bedąc prezesem Allegro, nie byłaby w stanie sprawić zeby pracownicy firmy kurierskie wykonywali starannie swoją pracę, tak jak ja bedac szefem magazynu nie maiałem wpływu na kuriera który wrzucił świeżo zapakowany rozsiewacz ogrodowy tak ze odbił sie od grodzi za kierowcą i wrócił na tył auta, a na moje pytanie co robi odparł "nie jabede piasł reklamacje, to mój ostatni dzień w tej robocie" i co zrobić w takiej sytuacji? ja zrobiłem jedyne co mogłem tzn. zapobiegliwie zapakowałem go tak zeby przetrwał wybuch atomowy...

ale to pokazuje ze pomimo chęci i zaangażowania wszystkiego nie naprawimy.

teraz ten "i tak bardzo dobry wynik" - ojej boję się nawet domyślać na czym opiera Pani takie stwierdzenie, jakiej wiedzy i doświadczeniu...

no po prostu sukces,

prawie 90 godzin ( na dopingu interwencjami!) pomiędzy dwoma dużymi miastami odległymi o 350 km. polecam " Cast away" w którym Tom Hanks dosadnie wyjaśnia co oznacza 87 godzin, tyle ze chodzi o paczkę z Memphis do Moskwy...

Problem jest do rozwiązania systemowo bo zbyt wiele jnie działą tak jak powinno,

przedmówcy to wyraźnie podnieśli w postach powyżej.

 

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  bez słów z mojej strony 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sebbos To ,że paczka dotarła do Ciebie w poniedziałek uważam ,że jest w pełni zasługą @_HolaOla_ , nie jest możliwe żeby support w pół godziny doprowadził do dostarczenia paczki , a jest to czas od chwili w jakiej podałem opis oraz wymiary paczki do momentu dostarczenia 

Bez tytułu.png

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

sebbos
#8 Zapaleniec#

doceniam starania moderatorki, ale jak dowiedliśmy problem jest systemowy,

np, ja widziałem tylko ze paczka nadana i nie wiedziałem co sie z nią dzieje, gdy Pan napisał że nie wyszła w sobotę z Kielc , wdrożyłem plan awaryjny - inny prezent. Gorzej jakbym wyjeżdzał kto by to odebrał? a teraz lato...

Jak to było podniesione powyżej tego nie widać, i nie Moderatorka temu winna, tylko kształt systemu, pisałem o tym  post 80min i właśnie znikł

no nie wiem może w aplikacji było by to widać,

ale wybaczcie -bronie sie przed apkami kiedy mogę i jak nie mogę też sie bronię-

apka do  internetu mobilnego, do śmieci, do odbioru zamiast klawiatury, do paczek

wydaje sie ze jest jedna odpowiedź na wszystkie problemy tego świata

tyle że jest sporo aplikacji randkowych a osób samotnych jakoś wydatnie nie ubywa ...

oznacz moderatorów

sebbos
#8 Zapaleniec#

znikł mi długi post przed publikacją teraz bedzie krócej 

prosto do meritum

e-commerce miał być wygodniejszy niz handel tradycyjny, ale w jego poczatkach, jakieś 25 lat temu, zauważyliśmy jeso najwieksza słabość że " o ile zamówienie można wysłać światłowodem, to towar już raczej tym światłowodem nie przyjdzie"

dużo sie zmieniło, wtedy nikt nie słyszał o paczkomatach, problem w jakiejś cześci pozostał, to tyle o dostawach,

nastepny post o meritum

 

oznacz moderatorów

sebbos
#8 Zapaleniec#

ten przypadek uczy, raczej nieodosobniony,

aby inaczej patrzeć na czas dostaw, oczywiscie rozumiem co znaczy "przewidywany" czas dostawy, ale jak sie odnieść do podawanej podpowiedzi algorytmu porównywarki "Najszybsza dostawa"? Jak wybierzesz właściwą to się uda??? 🙂 Sprawdż czy dziś masz szczęście, nagrodą jest terminowa dostawa i do paczkomatu który wybrałeś...(ile razy widziałem twój paczkomat jest przepełniony)

a jak trafisz to i to, to zasuwaj do kolektury, bo ewidentnie masz szczeście a to w życiu nie trwa długo i nie zdarza sie często 🙂

jutro kolejne uwagijuż o absolutnym meritum, dziś jużnie mam siły pisać

oznacz moderatorów