anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient odesłał zupełnie inny towar

planeta_kabli
#11 Animator#

Klient kupił u mnie kable, dokonał „ich” zwrotu przesyłając kable innego producenta, w dodatku używane brudne, a ponadto na bezszelnego spiął je rzepami którymi spięte były kable jakie wysłałem i zapakował do oryginalnych opakowań, twierdząc że takie dostał. 
otworzył dyskusję, robi problemy. 
czy istnieje możliwość aby po podaniu loginu oraz producenta przewodów allegro podało czy ów klient zakupił je wcześniej na allegro ? Może to odświeży mu pamięć”

jak sprawa takich konfliktów wygląda na allegro? Przyznam że prowadzę spory sklep i stać mnie na to żeby odpuścić i odesłać mu 50 zł ale w mojej opinii nauczy go to i zrobi tak ponowienie.

Czy milscie podobne sytuacje ? 
Ja osobiście na 60 000 jakie obsłużyłem pierwszy raz spotykam się z takim chamstwem.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not@_HolaOla_  

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

Monika__L
#15 Entuzjasta#

jeżeli używane, brudne, to mógł je kupić tak dawno temu, że nikt ich w Allegro nie będzie szukał.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Mnie również to spotkało.

Elektronika, na elektronice plomba dzieki ktorej wiem, że to mój towar

Klient zwraca bez plomby, przypuszczam, że swój uszkodzony, ja odmawiam zwrotu srodków. Po czym zaklada dyskusje i zgłasza wade.

 

Jak do tego sensownie podejsc ?

Również mogłbym to wziac na siebie ale czy serio tego chcemy ?

Co serwis może zrobic dla sprzedającego w takich sytuacjach ?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Za chwile bedzie to tak powszechne, że zabawy z kodami QR czy zwykłymi przelewami bedą zbędne dla tego typu ludzi bo stwarzają pewne ryzyko. Tutaj wszystko w białych rękawiczkach

 

Znajomy - części samochowe. Hanluje czesciami z anglików. Potrafia zakupić reflektor angielski, odesłac swój uszkodzony europejski jako uszkodzony w transporcie.

Jesli nie bedzie konkretnych dzialan i wsparcia dla sprzedających to ciezko mi pomyslec jaka czeka nas przyszlosc

Oczywiscie jest mozliwosc, że serwis nie zareaguje i jest mu to na ręke. Chyba nie tylko ja mam wrazenie, że chcą sie pozbyc mniejszych i okazjonalnych sprzedawców

oznacz moderatorów