anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient z Litwy zamówienie hurtowe.

Client:40139190
#8 Zapaleniec#

Cześć,

napisał do nas klient z Litwy, że chce zamówić hurtowo 600 sztuk produktu ale dostawa u nas wychodzi prawie 2000zł. Sprawdziłem i faktycznie taka ogromna suma wyszła.

Zerknąłem na ustawienia dostaw i dla Litwy jest dostępny tylko DHL i DPD allegro kurier i maksymalną liczbę sztuk mamy ustawioną na „5”. Te 5 jest dobrze ustawione czy powinno być dużo więcej?

Dodam, że klient chce kupić bluzy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Ale jakiej oczekujesz odpowiedzi, wy ustawiacie metody dostaw ale możecie się umówić na dostawę.

oznacz moderatorów

Client:40139190
#8 Zapaleniec#

Chciałbym wiedzieć jaką metodę dostawy wybrać i jak ją ustawić żeby klient nie płacił 2000 zł za kilkadziesiąt paczek po 5 sztuk.

oznacz moderatorów

Client:40139190
#8 Zapaleniec#

Najprościej byłoby zaproponować zakup przez naszą stronę internetową ale zaraz wleci allegro z buta i tyle będzie z tego 😛

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:40139190 Najprościej będzie wystawić osobną ofertę zawierającą 600 szt koszulek i ustawienie osobnego cennika dostaw dla tej aukcji w którym to cenniku ustalisz łączną kwotę dostawy dla całego zamówienia.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Client:40139190 U mnie czasem klienci w podobnych przypadkach zaznaczają "koszt wysyłki ustalony ze sprzedającym" i wpisują np."0" . Myślę że powinieneś sobie to sprawdzić ustalić koszt nadania oraz formę z kupującym i niech opłaci dla bezpieczeństwa przez allegro .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

dodaj europalete wyjdzie jakieś 150 do 300 pln zależy jak duża

oznacz moderatorów