anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klientka chce podania aresu email

MAMY ROZWIĄZANIE!
Ziolko39
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Klientka AnnaOlivierMarci domaga się podania adresu email > bądźcie tak miłe i sprawdźcie to kontoZrzut ekranu 2024-03-05 152951.jpg

 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

wygląda na próbę wyprowadzenia sprzedawcy poza allegro i w mailach wysłanie jakichś fejkowych stron lub inne kombinacje. Takie akcje na poszukiwaczach okazji pokazują.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@lewgorzkowski Świetnie zdaję sobie z tego sprawę > i jeszcze ta pisownia "mam problema" > co dziwne jest na Allegro od 12 lat

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Doszło do włamania na to konto. Napisała do Ciebie osoba nieuprawniona. Dziękujemy za zgłoszenie. Podjęliśmy już odpowiednie działania.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@nat_not 😍

oznacz moderatorów
Client:50672228
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem dziś rano tak samo kupujący zapytał mnie o e-mail bo musi wprowadzić do zakupu wysłałem mu co teraz 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:50672228 Teraz ten fałszywy kupujący wyśle ci linka do trefnej strony udającej allegro i będzie chciał oszukać lub wykraść wrażliwe dane.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
pecela
#16 Inspirator#

Ciekawe co by ta osoba zrobiła, jakby jej odpisać, że nie ma się gmaila (w końcu maila można mieć na innym portalu niż google).

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Podaj taki jak masz ;).

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@atechnik_sklep @pecela Ja mam specjalne maile na takie okazje > spadaj.na.drzewo@cwaniaczku.com
cmoknij.mnie.w.pompkę@spadajnadrzewo.com

oznacz moderatorów