anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kolejne problemy z katalogiem towarów allegro tecdoc

mix-mce
#14 Krzewiciel#

czy allegro mogło by mi odpowiedzieć na zgłoszenie z soboty (!!!)

numer "38772931" ref:!00D240aE05.!500Ti02VueV:ref

dotyczące nagłego usunięcia z katalogu tysięcy indeksów oficjalnych towarów z tecdoc a zostawienia ich wybrakowanych kopii bez specyfikacji które sobie ktoś powstawiał chociaż numer EAN powinien być unikalny w skali całego allegro a nie samej kategorii?

Mam prawie 2000 ofert których nie mogę wystawić bo ktoś nie potrafi odróżnić oficjalnego towaru od kopii?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce czy możesz podać przykładowe numery ofert, które zostały zakończone? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@la_nika sam je zakończyłem bo oferty bez towaru nie mają sensu bo nikt nie będzie wiedział co to jest i do czego pasuje. Poza tym sami wygrażacie że bez powiązania z towarem nie da się edytować ofert i będziecie takie usuwać po 7 dniach.

oferta 14316962133

oficjalny towar z tecdoc z którym była podpięta, w pełni opisany ze specyfikacją i sekcją "pasuje do" id 09808dd3-f536-4607-823b-64d1c032ac69 - USUNIĘTY (ean 5902659748072)

kopia bez specyfikacji i sekcji "pasuje do", do tego w kategorii POZOSTAŁE - 881bcad3-949e-48af-a528-63f3edb7023a (ean 5902659748072) - oczywiście został

Dlaczego? No bo ponieważ.

A jak będzie mało to tutaj jest ekstra 1290 ofert które straciły powiązanie z towarami z jednego konta

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/obsluga-ofert/moj-asortyment?internal.product.hasAssignedPr...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mix-mce dziękuję! Konsultuję to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów