anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Konkurencja z bólem tylnej części ciała nie daje za wygraną

PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mam miały kłopot z konkurencją która kupuje ode mnie przedmioty a później ma zamiar wystawić negatywny komentarz z byle powodu bo już raz tak zrobili i dzisiaj również kupili przedmiot ale pieniędzy nie wpłacili i zdążyłam dodać ich nick do czarnej listy kupujących. Konkurencja mieszka w Szczecinie, w danych kupującego dają inne miasto niż Szczecin a zamawiają na paczkomaty w południowej Polsce i nie odbierają rzeczy z paczkomatu, po czym negatyw za niezgodnosc z opisem jak nawet przedmiotu nie odebrali. Z prywatnego śledztwa wiem że mają kilka firm a ja mam jedną i ja sprzedaje 10 razy więcej niż oni te same przedmioty bo najwyraźniej mam lepszą smykałkę a ich to bardzo piecze najwyraźniej. Co z taką sytuacją polecacie uczynić?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Masz dowody to podeślij do allegro , zweryfikują możliwe powiązania i celowe działanie.

oznacz moderatorów

PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za pomysł, właśnie wysłałam dłuugą wiadomość do Allegro wraz z powiązaniami i dowodami że mam do czynienia tak naprawdę z jedną zawzięta osobą. Dowody są dość przytłaczające i na ich niekorzyść więc mam nadzieje że Allegro cos z tym zrobi.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Szanuję Twój optymizm, jednak jedna pani już kiedyś dostarczyła dowodów i nic nie wskórała bo Allegro nie dopatrzyło się nieprawidłowości. Ale daj znać jak to się potoczyło 

oznacz moderatorów

PlHolding
#9 Pomysłodawca#

Dostarczyłam dowodów i to dość dobitnych ale Allegro nic nie zrobiło a sytuacja przedwczoraj się powtórzyła. Więcej napisałam przed chwilą w tym wątku

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/kompromitacja-z-portalem-allegro-forumowic...

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@PlHolding przykłady na nieuczciwą konkurencję zgłaszać do uokiku usadzi ich na zadach

oznacz moderatorów