anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kontakt z allegro

borned_deadd
#7 Wielbiciel#

witam czy są jakieś inne sposoby na skontaktowanie się z allegro?  5 grudnia moje konto na allegro lokalnie zostało zawieszone , i od kilkunastu dni dzwonię oraz pisze maile do allegro w sprawie rozwiązania tej sytuacji. 9  grudnia zrobiłem wszystko co pan Jarosław mi kazał zrobić i do tego  czasu jest brak kontaktu. przez rozmowę telefoniczną nic się nie dowiedziałem a na maila nikt nie che odpisać. Byłbym wdzięczny za każdą pomoc i jakieś porady

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@borned_deadd Cześć. 🙂 Sprawę blokady konta wyjaśnisz wyłącznie mejlowo. Zostałeś poproszony o skontaktowanie się z nami z poziomu kont powiązanych. Nie widzę takich zgłoszeń. Jeśli kontaktowałeś się z nami z poziomu kont powiązanych, to prośba o przesłanie numeru korespondencji lub ponowienie wiadomości. 

Zwróć również uwagę na to, że jeśli pojawi się komunikat od czatbota, Alliny, to musisz wybrać opcję wysyłki tej wiadomości do doradcy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

borned_deadd
#7 Wielbiciel#

witam, problem taki że wysyłałem maila przez allegro kontakt z drugiego konta przez które moje główne konto dostało zawieszenie
email konta to [edytowano]
mój główny e-mail [edytowano] 
napiszę wiadomość przez allegro kontakt ponownie jeśli jest szansa że wiadomość mogła nie dotrzeć.

oznacz moderatorów

borned_deadd
#7 Wielbiciel#

ponownie napisałem z konta [edytowano] byłbym wdzięczny jeśli dało by mi się pomóc jeszcze dziś i odblokować mi możliwość sprzedaży na allegro lokalnie. pozdrawiam @ko_alka

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Moderacja Ci w tym nie pomoże, tylko dział bezpieczeństwa może odblokować.

oznacz moderatorów

borned_deadd
#7 Wielbiciel#

to wiem , ale jest szansa że mogli by ich poinformować oraz moja sprawa została by szybciej rozwiązana

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@borned_deadd Przykro mi, ale nie jesteśmy tutaj w stanie pomóc. Muszę Cię prosić o cierpliwość i oczekiwanie na odpowiedź drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów