anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt Kuriera Allegro One DPD a EPAKA

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

"wywali cie drzwiami to wróć oknem" 

Ze względu na złodziejskie praktyki DPD usunałem ich z opcji dostawy (doliczali sobie 4,99 za podjazd po paczkę mimo, że ja kuriera nie zamawiałem) To teraz wcisneli się na AllegroOne i już widzę po wpisach, że dalej to samo jest.

Składałem reklamacje, bo były to przesyłki ALLEGRO DPD, ale jak zwykle "temat olany", po miesiącu odpowiedź "doślij to, doslij tamto" jak wszystko dostaliscie w 1 wiadomosci, jakie paczki itd, a było to jako ALLEGRO DPD i to wyście to powinni załatwić, stówa w plecy, spoko, płać i płacz, a pytanie jest i było konkretne:

dlaczego kurier DPD, który podjeżdza na Epake i zabiera tam łącznie pewnie z kilkanaście paczek dziennie liczy sobie np moje 2 paczki jakby tylko po nie przyjechał. Miejscie to samo, a dolicza jakby był w kilku, przecież nie wzywałem go na mój adres.

Załóżmy, że na epake 15 osób nada paczke DPD, to on sobie dolicza 15x4,99? Podjechał raz! To jest chore przecież...i spoko jak nie było odbowiązku, tzn nie spoko, ale dobra...

Ale teraz wcisnęliście to cichaczem do moich ofert. Jest napisane "do wyboru" DPD/UPS, to ja wybieram UPS, ale nijak tego nie moge wykluczyć, bo to zalezy od klienta, a jemu "to rybka". Nie moze być tak, że taka sama kwota jest za kuriera, który jest droższy....

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0