anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Koszt najtańszej dostawy

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Udostępniłam w swojej ofercie dostawę Kolporterem, która teraz wynosi 0 zł i nie jest to powiązane ze Smartem ani odbiorem osobistym. Czyli przy zwrocie towaru zamówionego innym przewoźnikiem mam prawo nie zwracać klientowi kosztu dostawy. Ciekawe czy to nie będzie generować problemów i negatywnych komentarzy ? 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg oj ... dobre pytanie , ale ... dobra rada - odpuść sobie Kolportera ... same kłopoty .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

 No wiem, czytałam wcześniej co pisałeś. Udostępniłam próbnie bo super opcja przy tanich książkach,  zresztą zawsze mogę wykasować z oferty. Póki co etykiety generują się bezproblemowo i nadałam dzisiaj też koncertowo. Zobaczymy jak będzie z całą resztą 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg o.k   , ale pilnuj , zrywanie negatywów za Kolportera chyba nie bardzo Ci się uśmiecha .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  obserwuj jakośc sprzedazy.

W jakims wątku czytalem że te przesyłki są zaliczone do wysłany w momencie odbioru przez kuriera z saloniku a nie w momencie dostarczenia do punktu a kurierzy jeżdza rożnie.

Ja osobiście jeszcze z tym czekam. Poczekam na wiecej automatów paczkowych allegro bo póki co do kolporteraz za daleko a kuriera po przyjazd nie opłaca sie zamawiać

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_Likos_ 

Ja mam e-pakę pod ręką i dlatego zdecydowałam się wypróbować. Zobaczymy jak to wpłynie na jakość.

@Client:44052296 

raczej tak 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg  Myślę że to Twoje pytanie bardziej retoryczne jest. 😁

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Kaliope_Brzeg, masz oczywiście rację - w takiej sytuacji nie musisz nic zwracać. Gdybyś jednak napotkała jakieś problemy, daj, proszę znać. 🙂

 

 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów