anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kradzież moich autorskich zdjeć produktu przez innego sprzedawcę. co dalej?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Witam. Właśnie zauważyłam że inny sprzedawca  na 3 aukcjach użył zdjęcia głównego z moich aukcji. Zdjęcie nie jest żadnym katalogowym itp tylko moim, realnym zdjęciem produktu. Mogę to jakoś zgłosić? czy raczej walka z wiatrakami?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl na dole każdej oferty masz przyciski zgłoś naruszenie zasad

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl wstawiając zdjęci na allegro przekazujesz prawa allegro 😞 a jak są jako pierwsze w katalogu to samo allegro je pokazuje wszystkim sprzedającym dany produkt 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@kostas11  ale ich aukcja nie jest podpięta do mojego katalogu. Tamten sprzedawca stworzył własny katalog.  Są to wianki (taka baza) pod wieńce adwentowe. My produkujemy  swoje i nikt tym samym produktem (naszą produkcją) z pewnością nie handluje 🙂  może ewentualnie produkować/kupować w tym samym wymiarze. Ale czy takie same? wątpię 😄 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@barwyflory_pl to walcz, napisz na jakie dane masz wystawić im fv za wykorzystanie Twojej pracy, przeważnie działa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

właśnie zastanawiam się czy zgłaszać do allegro, czy podbijać do nich "osobiście". Jedyne co zdążyłam sprawdzić to zmienili rozmiar zdjęcia w pikselach 😄  mam nadzieje że to nie wpłynie na weryfikację przez allegro. A no i przy okazji identyczny tytuł i opis produktu niby skromny, ale tez jedno zdanie słowo w słowo ode mnie gwizdnięte 😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

jak podałeś ean to oferta jest już w katalogu razem ze zdjeciami

oznacz moderatorów