anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kup do 21:00 dostwa jutro za 99,00 zł lub 299,00 - Kiedy to się skońćzy ?

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Kup do 21:00 dostwa jutro za 99,00 zł lub 299,00 - Kiedy to się skońćzy ?

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Ko_alka z oficjalnym sklepem Basusa Ci wyszło teraz czas na 4kom - przesyłam screeny

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

1 (1).jpg1 (2).jpg1 (3).jpg

oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

1 (4).jpg1 (5).jpg

oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

1 (6).jpg1 (7).jpg1 (8).jpg

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Zdjęć nie widać (moderacja musi je zatwierdzić), ale patrząc po ofertach tego sprzedawcy, to w kosztach wysyłki nie ma specjalnie nic nielegalnego. Owszem we wszystkich, które patrzyłem, jest opcja dostawy za 99 zł (kurier GLS, pobranie), ale nie jest to jedyna opcja dostawy.

pecela_0-1711049841870.png

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@renata86aa zamówiłaś przed 21 i nie dostałaś na drugi dzień?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@renata86aa ale 21 godzina przy wysyłkach z magazynów fulfillment jest jak najbardziej realne, sam tak zamawiałem koło 20 i na drugi dzień była w paczkomacie z magazynu allegro,  po drugie na jakiej podstawie allegro ma ingerować w oferty sprzedawców ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

😄 Jeśli naprawdę tego nie rozumiesz to wydaje mi się, że podjęcie próby wytłumaczenia będzie zbędne. 

Wątpliwe jednak że nie rozumiesz ponieważ widzę ten Twój motorek przy każdym poście na ten temat. 

Tak BTW to w jakim celu piszesz na tym forum z taką częstotliwością ? - pytam całkiem poważnie - czy osoby które często się udzielają są później zatrudniane przez allegro jako moderator ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@renata86aa rozumiem, sprzedajesz identyczny asortyment i donosisz na konkurencję że dłużej wyświetla się wyżej na liście 🙂 

Tylko powtórzę miała byś racje i było by to przegięcie jak by tam było 23:59 ale godzina 20 czy 21 jak najbardziej jest wykonalne InPost ma np. godzinę nadania z magazynów 20:00 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Mogę już nie odpisywać - szkoda mi kliknięć na klawiaturze - ponoć mam gwarancję tylko na 5 milinów naciśnięć ..

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@renata86aa dziękuję! Zgłosiłam tę sytuację do odpowiedniego działu z prośbą o podjęcie działań.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Czy nie łatwiej od usuwania oferta i upominania byłoby dodać jakiś weryfikator np 
Wyświetlimy taką godzinę, jeśli spełni się warunki, że faktycznie nadasz chociaż 1 przesyłkę w takim przedziale. 

Wszyscy kozacy ida OUT i zostają faktycznie te oferty które realnie są nadawane. 

Pomysłów na podobną weryfikację, która wykluczy cwaniaków jest cała masa. 

Dlaczego od 2 lat nie powstało coś podobnego

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@renata86aa Dawne czasy > "uprzejmie, aczkolwiek ze wstrętem donoszę, że.......(wstawić właściwe)"

oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Czyli zdajesz sobie sprawę, że ten sklep działa w sposób nieetyczny względem innych i nadal go bronisz. Dodatkowo oskarżasz mnie czyli osobę która chce z tym zrobić porządek ?
Co Tobą kieruje ? 
Czy jesteś z tego rocznika, który leganie nic się nie dorobił, tylko dewizą "jak zrobić żeby zarobić a się nie narobić" zbudowali swoje "dobre ja" ?
Te czasy są już słusznie minione...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@renata86aa A ktoś Cię zmusza do korzystania z tej formy dostawy? > masz mnóstwo innych do wyboru > to sprzedawca sam ustala formę i cenę dostawy > dlaczego uzurpujesz sobie prawo do ingerencji w suwerenne decyzje sprzedawcy?

oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Powiedz proszę czy naprawdę nie rozumiesz problemu - postaram Ci się wytłumaczyć, czy piszesz dla statystyk ?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@renata86aa Oświeć nas ciemne masy.

oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Swoją ironią nie zachęciłeś mnie do tego 🙂 Żyj w przeświadczeniu że popełniam błąd a allegro pomimo tego że uznajesz to za głupie robi z tym porządek. 


popracuj nad zrozumieniem jeśli wszystko przemawia za tym że inni mają rację. 


oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@renata86aa Jakoś nie bardzo wiesz o co Ci chodzi > sama nie potrafisz tego wytłumaczyć, więc się wykręcasz > a to, że raz Twój donos dał jakiś skutek(???) nie świadczy, że się powtórzy

oznacz moderatorów

renata86aa
#9 Pomysłodawca#

Satysfakcja z wygranej będzie dla mnie znacznie mocniejsza niż gorycz porażki która po mnie spłynie jak każde Twoje słowa. Uwielbiam donosić i będę robić to ciągle 😉

oznacz moderatorów