anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zgłlosił zwrot ale nie odesłał towaru - nie zakończona dyskusja

GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

Kupujący zakupił u  mnie towar, po czym otworzył dyskusje że nie zgodny z opisem i chce wymiany. Abstrachując że towar zmienił tylko szatę graficzną, i dołożono DODATKOWE sztuki do zestawu  😅 a on zdążył kupić w starej cenie , wymiana była nie możliwa więc zgłosił zwrot. Ale od zgłoszenia minęło 14 dni a paczka nie odesłana. Czy  ALLEGRO może zakończyć dyskusję w której kupujący przestał odpisywać , skoro ewidentnie jednak postanowił towar sobie zostawić? Miałam szczere chęci oddać pieniądze za zakup ale ZWRÓCONY ,  zwrot nie doszedł do skutku NIE Z MOJEJ WINY. 

Nr transakcji : 7ad009e0-c51a-11ee-89d8-27a2d87a627f

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Być może liczy że jak nie dostanie zwrotu kasy to będzie mógł zgłosić dyskusję za nierozwiązaną i wystąpić do AP o jej zwrot a allegro naliczy koszty tobie .Było tu już trochę takich wątków gdzie klienci próbowali przechytrzyć sprzedawcę i allegro aby mieć i towar i zwrot kasy za niego.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli zgłosił zwrot po terminie to nie musisz go przyjmować- możesz, natomiast jak oferta jest niezgodna z opisem to ma prawo do reklamacji a wy musicie się do tego odnieś, macie 14dni.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaAV poprosiłam o zakończenie dyskusji, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zakończenie dyskusji? dlaczego kupujący się nie odzywa, może ma powód np :chory jest. itd a przecież dyskusja sama się zamyka po 30dniach,

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaAV otrzymałam odpowiedź, że jeśli kupujący nie odpowie do jutra do końca dnia, podejmiemy działania. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

GaleriaAV
#9 Pomysłodawca#

No to gdzie te działania ;))

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@GaleriaAV dziękuję za wiadomość! Poprosiłam o reakcje odpowiedni dział 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Zapomnieli …

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

może zrezygnował ze swojej rezygnacji

nie ma potrzeby panikować - dyskusja sama się zamknie w swoim czasie . wystarczy poczekać

oznacz moderatorów