anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier InPost

asikkedz
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś się zna na tym? Robię zlecenia na odbiór przez kuriera Inpost w Menager Paczkomaty, mam prawie 100 paczek do wysyłki, kurier podjeżdża i nie zabiera całości. I tak codziennie. Mówią mi, ze muszę podpisać umowę bezpośrednio z Inpost, jak to wyglada?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@asikkedz Jeśli chodzi o szczegóły umowy własnej z przewoźnikiem, najlepiej dopytaj o nie bezpośrednio w InPoście. Tutaj znajdziesz kontakt.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

asikkedz
#7 Wielbiciel#

Czyli żeby on zabierał wszystkie przesyłki, na które tworze zlecenie muszę podpisać umowę z InPost bezpośrednio? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@asikkedz Jeśli kurier jako przyczynę problemu zgłasza brak umowy własnej, to tak. 

Sprawdź których przesyłek kurier nie odbiera. Jakich metod dostawy konkretnie dotyczą te odmowy?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Czyli jest jakiś limit bez umowy?

oznacz moderatorów

asikkedz
#7 Wielbiciel#

Kurier nie odbiera wszystkich paczek, bo mówi ze nie ma miejsca, odbiera mnie na końcu i mówi, ze mam podpisać umowę z Inpostem to wtedy będą wysyłać kogos innego. Czyli rozumiem, ze gdy podpisze umowę z Inpostem kurier nie ma prawa nie odebrać wszystkich moich paczek?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@asikkedz Wyjaśnij tę sprawę kontaktując się bezpośrednio z InPostem. Jeśli decyzja kuriera nie jest zależna od metody dostawy i nie ma żadnych podstaw  poza brakiem miejsca w samochodzie, trzeba to wyjaśnić bezpośrednio z przewoźnikiem. Najlepiej poprzez złożenie reklamacji.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów