anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier nie przyjeżdża po paczki. Allegro nie chce wykluczyć tych paczek z jakości sprzedaży

reklamowo_sklep
#7 Wielbiciel#

Cześć. Też tak macie że jak kurier nie przyjedzie po paczki to Allegro nie wyklucza ich z jakosci sprzedaży? Mam już drugą taką sytacjię. Kurier nie porzyjechał. Paczki zostawiam przed firmą i czasem przyjeżdża po nie nawet o 17:00. Ostatnio paczki nie zastały zabrane a Allegro twierdzi że kurier był o 13:45 i nikogo nie było. Co gorsza obiecałem jednemu z klientów że na 100% paczka będzie dziś wysłana... Ze strony Allegro zero wsparcia. Podchodzą do takich tematów na zasadzie "radź sobie sam" @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Pierwsza zasada - niczego nie obiecuj klientowi! Mów, że się postarasz nadać - a to dlatego, że właśnie zdarzają się różne sytuacje np: kurier nie podjedzie. Niestety trudno udowodnić, że się nie pojawił - przeklepie odbiór na następny dzień  i kłóć się. Jak masz nagrania z kamer - możesz coś wskurać, ale to trwa.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@reklamowo_sklep Czy możesz mi wskazać numer zgłoszenia, w którym otrzymałeś informację, że kurier już u Ciebie był, a Ty go nie widziałeś? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów