anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lista marek, których nie mogą wystawiać sprzedający spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

W jaki sposób dodać markę do listy marek, których nie mogą wystawiać sprzedający spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?


oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  To pytanie właściwie do Was ale nie mogłem już edytować wiadomości.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep konsultuję to pytanie, dam znać, gdy dostanę odpowiedź.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Jaki jest wynik konsultacji?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep jeszcze nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi, gdy ją dostanę, na pewno dam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Takie proste pytanie a odpowiedź na nie jest aż tak skomplikowana, że trwa to już tyle czasu?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep rozumiem, że jest to dla Ciebie ważna sprawa, ale to, że konstrukcja pytania jest prosta, nie zawsze wiąże się z łatwą i szybką odpowiedzią.
Na razie mogę przekazać Ci, że dział komercyjny decyduje o dodaniu marki na tę listę. Dowiaduję się jak i czy w ogóle można zgłosić swoją markę do tego działu, ale jeszcze nie otrzymałam odpowiedzi, więc poproszę o cierpliwość. Na pewno dam znać, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep wracam z informacjami na ten temat.
Lista marek stworzona jest na podstawie obiektywnych kryteriów, znajdują się na niej kluczowe marki, zwykle międzynarodowe, które sprzedawane są przez sieć wielu sprzedających.
Nie ma możliwości zgłaszania marek w celu dopisania ich do listy.
Jeśli zaobserwujesz naruszenia praw Twojej marki/marki, którą reprezentujesz, zgłoś taki przypadek do odpowiedniego zespołu (Program WOP).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

To jakiś bełkot to co napisałaś.

Co to są "kryteria obiektywne" w oparciu o które marki dodawane są do listy?
Co to jest "sieć wielu sprzedających"?

Czy tego typu zapisy nie powinny mieć odniesienia do regulaminu jeśli mają obowiązywać?


oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep taką odpowiedź otrzymałam od zespołu, który zajmuje się tą tematyką. 
Te zapisy nie muszą być w regulaminie. Tak jak pisałam, jeśli prawa Twojej marki są naruszane, masz możliwość zgłoszenia tego do nas. Natomiast nie ma możliwości samodzielnego zgłoszenia marki do listy marek których nie mogą wystawiać sprzedający spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów