anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Logowanie dwuetapowe używając 2 numerów telefonów

autocentrum_czd
#8 Zapaleniec#

Mam na firmie kilku osób obsługujących Allegro, jak zastosować logowanie dwuetapowe na różne numery telefonów? Wiele razy  potrzebuje się zalogować w domu gdzie nie mam przypisanego telefonu przy sobie i nie mogę się zalogować.

 

Miłego wieczoru

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:47295977
#11 Animator#

@autocentrum_czd  Kody są wysyłane tylko na jeden numer telefonu. Ale możesz dodać do zaufanych urządzenie, na którym się logujesz w domu - wtedy na nim nie będziesz pytany o kod weryfikacyjny.

oznacz moderatorów

autocentrum_czd
#8 Zapaleniec#

właśnie pyta mnie za każdym razem, po wylogowaniu. Nawet jak zaznaczone są opcje "nie pytaj" i "dodaj urządzenie zaufane"

 

oznacz moderatorów

Client:47295977
#11 Animator#

@autocentrum_czd  Sprawdziłam u siebie i rzeczywiście nie działa. Dodanie urządzenia do zaufanych w zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dwustopniowe-logowanie też nic nie daje.

To niech się moderatorzy wypowiedzą  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@autocentrum_czd Cześć. Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@autocentrum_czd Wracam z odpowiedzią. W tym momencie najlepszym rozwiązaniem jest korzystanie z zakładki "Uprawnieni użytkownicy".

Możesz nadawać uprawnienia do swojego konta pracownikom - wtedy będą oni korzystali ze swoich prywatnych kont (lub założonych wyłącznie na potrzeby zawodowe) i logowali się za pomocą swoich numerów telefonów. Będziesz mógł nadać im uprawnienia potrzebne do realizacji obowiązków (obsługa ofert, zamówień, finanse, komunikacja). W każdym momencie możesz też odebrać pracownikom nadane uprawnienia, zatem jest to bezpieczne rozwiązanie. 

Więcej o funkcji "Uprawnieni użytkownicy" przeczytasz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konto/uprawnienia-do-konta-9gMljzKnwCe

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów