anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie dlaczego straciłem tytuł super sprzedawacy?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tanganyika_shell
#8 Zapaleniec#

A więc proszę mi wyjaśnić dwie sprawy

Moja ogólna ocena

Ty na tle innych sprzedawców

Tylko 4% sprzedawców na Allegro radzi sobie lepiej od Ciebie

Następna sprawa proszę mi napisać czy czas odpowiedzi na wiadomości klientów liczone są raz na dobę?

Jeżeli tak to proszę podać mi statystyki % odp. od dnia 06,09 do 14, 09, 2021

Nie uważacie że ten wymóg odpowiedzi w jak najszybszym czasie jest chory, czy to znaczy że muszę zatrudnić dodatkową osobę aby to robiła i pilnowała wiadomości 24h/dobę???

Kolejna sprawa to czy czas odpowiedzi po godzinach pracy (my np. pracujemy od 9;00-17;00)  jest także liczony???? Co z godzinami nocnymi? Czy mam prawo do snu??

 

Proszę o szybką odpowiedź, nie chciałabym czekać dłużej niż 24h

Pozdrawiam

Karol

 

 

 

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Agent051
#16 Inspirator#

@tanganyika_shell Taki jest regulamin Allegro. A skoro sprzedajesz na Allegro, to znaczy że zgodziłeś się na te warunki. 😁

oznacz moderatorów
tanganyika_shell
#8 Zapaleniec#

?????? Proszę czytać z uwagą będzie znacznie lepiej a niżeli głupio odpowiadać 🙂

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@tanganyika_shell Gdybyś z uwagą przeczytała regulamin, nie byłabyś zdziwiona warunkami jakie Allegro stawia sprzedawcom. Twoje pretensje nikogo tu nie wzruszą.

oznacz moderatorów
kytorr
#13 Ambasador#

nie ma czasu na sen nie ma czasu na s e xxx .. tak jak mówi ta piosenka tak jest na allegro.

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

@tanganyika_shell Na Allegro mają wszystko czego potrzebujesz. Reszta jest ci niepotrzebna.

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Sprawa jest prosta. Allegro zależy na uwaleniu statusu SS jak największej ilości sprzedawców.

To, że tylko 4% sprzedawców na Allegro radzi sobie lepiej od Ciebie nie ma znaczenia. Byle głupota i tracisz status SS. Wystaw ze 300-400 tys. aukcji i wtedy będziesz inaczej traktowany. Nie masz tyle towaru? To nie problem. Sprawdziłem osobiście - niektórzy z 13-nastu sztuk przedmiotów potrafią zrobić 650 aukcji.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tanganyika_shell Warunek, który nie został spełniony na Twoim koncie to: 

Twój wynik w tym obszarze to 96,15%.

Na Gadane nie mamy możliwości przesłania Ci zestawienia. Możesz o nie poprosić przez formularz kontaktowy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Mac20ek00
#13 Ambasador#

To jest chore i żałosne. Dostaje 100 pytań w ciągu doby, nie odpowiadam na 2 z nich i tracę SS.

Chyba już wiem skąd ten skrót 😉

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@tanganyika_shell  może automatyczna odpowiadajka   "teraz śpimy, ale jak się obudzimy to zaraz udzielimy Ci odpowiedzi"

I już pytajek ma swoja odpowiedź, choć może nie taką jakiej oczekiwał, ale wilk syty i owca cała.

oznacz moderatorów
tanganyika_shell
#8 Zapaleniec#

Zgadzam się aleeeeeee myślę za momencik to nie wystarczy 🙂

 

 

oznacz moderatorów