anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam taki pomysł żeby komentarz do transakcji po miesiącu wystawiał się z automatu jako pozytywny

MAMY ROZWIĄZANIE!
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Mam taki pomysł żeby komentarz do transakcji po miesiącu wystawiał się z automatu jako pozytywny i z gwiazdkami na maxa.

Na 60 transakcji mam wystawionych 10 komentarzy. Nie pomagają maila do klientów. Karteczki wkładane do paczki też nie. Rabaty na następne zakupy to samo.

Trzeba coś w końcu z tym zrobić. Allegro powinno coś z tym zrobić. Jeden negatyw i SMART mi zniknął!

Kto jest ze mną?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

🤣 żart!!

oznacz moderatorów
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

No to żart bo taki jeden wystawi negatyw i sprzedaż spadła praktycznie do zera a Ci co powinni wystawić pozytyw to cisza.

oznacz moderatorów
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Jak dla mnie jak przez tyle dni ktoś nie zgłasza uwag do zakupu i obsługi sklepu to dlaczego nie może tak być?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

dlaczego pozytywny ?

oznacz moderatorów
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Jak dla mnie jak przez tyle dni ktoś nie zgłasza uwag do zakupu i obsługi sklepu to dlaczego nie może tak być?

oznacz moderatorów
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Jeden negatyw a żeby go "zlikwidować" to trzeba z 15-20 pozytywów. Jak ktoś zaczyna sprzedaż to jest problem.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tu się zgadzam że to jest problem, ale nikt Ci nie da pozytywa z automatu.

oznacz moderatorów
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

To jest naprawdę chore na razie muszę się męczyć na portalu do czasu założenie sklepu internetowego i wtedy Allegro przestanie być na pierwszym planie bo sama prowizja zabija zarobek.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@csiexpert właściwszym sposobem byłoby liczenie średniej nie jak obecnie od ilości wystawionych tylko od zrealizowanych transakcji  ,zalety wszystkim znane , a przy tym klient się nie burzy o wystawienie oceny w jego imieniu , pomysł był już dawno ....ale przepadł.

oznacz moderatorów
csiexpert
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tak by było bardziej sprawiedliwie. Teraz sytuacja u mnie wygląda tak że sprzedaż prawie zerowa więc i Allegro nie zarabia. Widzę że większość kupujących jest zaślepiona SMARtem zamiast segregować ceny towar z wysyłką co często wychodzi taniej niż z zakup SMART.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@csiexpert 

Jeden negatyw a żeby go "zlikwidować" to trzeba z 15-20 pozytywów. Jak ktoś zaczyna sprzedaż to jest problem.

coś źle liczysz - trzeba około 100pozytywów

musisz brać pod uwagę, że w przypadku kont wieloletnich komentarze kasują się po roku, także te pozytywne

jak ci sprzedaż stanie to nowych pozytywów nie będzie a stare poznikają

u nas ostatnio jest wystawiany 1 komentarz na około 100 transakcji

oznacz moderatorów