anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Miasiąc przerwy i zero wyświetleń...

WoodLoveSKLEP
#7 Wielbiciel#

Witam.

Miałem miesiac przerwy startuje od zera. Zrobiłem dwie aukcje, dalem wyróżnienie, wlączone ADS

Drugi dzien miną, w 1 ofercie 2 wyswietlenia, a w drugiej zero.

Dodam ze mam 200 zl nie opłacone zaległości ale to jest świeże nie ma informacji o wstrzymaniu sprzedaży przez to. 

Co moze byc przyczyną?

Moim zdaniem aukcja jest na dobrym poziomie. A jakość sprzedaży dobry 130 pkt jak swieże konto. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Niewiele tego.

oznacz moderatorów

WoodLoveSKLEP
#7 Wielbiciel#

Niby tak, ale mam swój model. Nawet jesli mam jedna aukcje powinna sie wyświetlać 

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Z doświadczenia widzę, że świeże wystawienia nie mają klików przez kilka pierwsztch dni, nawet te, które później są hitem. Pewnie algorytm Allegro, nie bez argumentów

oznacz moderatorów

WoodLoveSKLEP
#7 Wielbiciel#

A w poradnikach mówią ze najważniejsze jest pierwsze 24 godziny, pożniej juz aukcja jest martwa...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Faktycznie z doświadczenia potwierdzam że pierwsze 24 h jest istotne i sporo osób ogląda to co jest świeżo wystawione . Możesz jeszcze spróbować (ja tak osobiście robię) i wystawić w licytacji od takiej ceny jak masz na kup teraz to jeszcze dojdzie Ci dobra widoczność na górze listy po czasie kończenia . Sprzedaż przez licytacje zwykle zaczyna się jak się aukcja kończy .

oznacz moderatorów