anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mini przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
denarius56
#1 Nowicjusz#

Do bani z taką nowością, od wczoraj nie mogę wysłać mini przesyłek, panie na poczcie dostają komunikat "brak umowy".

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@denarius56 Cześć. 🙂 Podaj mi proszę przykładowy numer paczki/zamówienia i informację, w którym punkcie próbowałeś ją nadać 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
denarius56
#1 Nowicjusz#

Proszę bardzo, (00) 659007730518015946, poczta Krosno 5

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@denarius56 Dziękuję bardzo. Skonsultuję tę sprawę i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@denarius56 z Twoją umową jest wszystko w porządku. Poczta Polska wie o tym problemie i pracujemy nad rozwiązaniem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Mam ten sam problem. Numer przesyłki 00659007730518891427

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Dziś dokładnie to samo. Na poczcie powiedzieli mi ,że dla nadawanych 9 przesyłek brak umowy z Pocztą. Np. 00659007730518903014

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Klocko-m-ania @ppmnalewajko Jak już wyjaśniła Ola, jest to problem po stronie przewoźnika, który już pracuje nad wyeliminowaniem problemu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Świetnie. Tylko że przesyłki trzeba nadać dzisiaj. W przeciwnym razie trzeba będzie pisać reklamacje odnośnie jakości sprzedaży, od której przecież teraz zależy nasz tytuł Super Sprzedawcy - aby wykreślono moich 9 przesyłek, które z przyczyn technicznych po stronie Allegro-Poczta wliczą się jako nie nadane w terminie... 

oznacz moderatorów
nikl
#14 Krzewiciel#

Dokładnie - Allegro potrafi rozpatrywać taką reklamację 30 dni, czyli na tyle czasu masz zafałszowane dane o terminowości.

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Dodam jeszcze, że w placówce pocztowej dzwoniłam od razu na infolinię PP. Przekazano mi informację, że oni nie widzą tego problemu i należy zgłosić się do Allegro, bo to błąd po stronie Allegro... 


oznacz moderatorów
ppmnalewajko
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie taką samą otrzymałem informację z PP.

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

potwierdzam PP mówi ze to problem allegro...

 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Właśnie wróciłam z kolejnej dziś wizyty na poczcie - problem nieustająco trwa. Umówiona jestem z paniami z poczty na minutę przed 20:00... 

oznacz moderatorów
wkv_wiosna2
#8 Zapaleniec#

ja już problem rozwiązałem , nadałem przesyłkę na własny koszt bo usługa dalej nie działa na mojej poczcie , a sposób nadania usunąłem z listy i z głowy , dziękuję za takie wynalazki !!!!

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Czy problem pp został rozwiazy ? 

oznacz moderatorów
wkv_wiosna2
#8 Zapaleniec#

mam to samo numer przesyłki (00) 659007730518728525

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bugi_sklep Przykro mi, ale problem jeszcze nie został zażegnany. Zapewniam, że jesteśmy w stałym kontakcie z Pocztą Polską.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
MrKejs
#9 Pomysłodawca#

Czy paczki nie będą liczyć się w związku z tym do trafności? Od Nas na Poczcie jest około 40 paczek, nie chciałbym abyśmy musieli składać na każdą osobną reklamacje...

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@denarius56 @eBiznes_Trade @wkv_wiosna2 @article21 Wracam do was z dobrą informacją. Poczta Polska jest w trakcie usuwania usterki, w niektórych placówkach jest już możliwość nadawania przesyłek. Dzisiaj problem ma zostać całkowicie wyeliminowany. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów