anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

mini przesyłka

MAMY ROZWIĄZANIE!
denarius56
#1 Nowicjusz#

Do bani z taką nowością, od wczoraj nie mogę wysłać mini przesyłek, panie na poczcie dostają komunikat "brak umowy".

oznacz moderatorów
103 ODPOWIEDZI 103
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Dobra za 10 minut będę przechodził obok to sprawdzę i też dam znać czy u mnie już działa. Dziękuję za zaangażowanie 

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Niestety jeszcze nie działa u mnie. O 16.00 spróbuję bo już chce zamknąć ten dzień:)

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście nic nie działa ... musiałem nadać przesyłki na własny koszt ....

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Dziś ma zostać wyeliminowany, czyli czekamy do północy, tak? Bo jak okiem sięgnąć nikt się tu jeszcze nie pochwalił, że u niego już wszystko działa... 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Mimo to idę po raz trzeci dziś na pocztę. Sprawdzimy za 10 minut, czy jest ok. Dam znać. 

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Ja już byłem 5 razy xD Bo akurat i tak przechodziłem. Czekamy dalej...

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

NADAL NIE DZIAŁA!!!... 18:30.. 

Najpierw się testuje porządnie nowe rozwiązania, a potem wprowadza poza środowisko testowe. 

Termin wysyłki u mnie to 1 dzień - muszę teraz poinformować o kolejnym błędzie Allegro-Poczta swoich klientów, którzy złożyli zamówienie w piątek, sobotę, niedzielę i dzisiaj do 12:00....

Wyłączam tę formę wysyłki. I zastanowię się czy ją ponownie włączę...

Najpierw musze mieć pewność, że Allegro Mini Przesyłka spełnia choć swoje Mini(mum) wydajności... 

... najgorsze, że mamy teraz kupę nieplanowanej roboty - trzeba poinformować klientów i złożyć jutro reklamacje na wynik jakości sprzedaży... 

Wolałabym się zająć sprzedażą...  😕

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Prośba o wykluczenie Allegro Mini przesyłki z jutrzejszej weryfikacji jakości sprzedaży  i skuteczności wysyłki. Przecież jeżeli problem jest znany to już złość Klientów i zwiększone prawdopodobieństwo negatywnej oceny nam wystarczy. Możecie to dla nas zrobić, po co mamy zasypać was reklamacjami ? Oficjalny komunikat pomoże nam i wam w obsłudze. Dzięki 😄 

oznacz moderatorów
aurora-sklep-pl
#8 Zapaleniec#

Problem już pojawił się w sobotę 😕 5 przesyłek z błędem z tego dnia, dziś kolejne 😕

oznacz moderatorów
NewRockers
#9 Pomysłodawca#

Problem był już w piątek. Dotąd nie wysłałem paczek. Klienci będą zadowoleni.

 

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

Na tej samej umowie widzę, że są przesyłki polecone, które właśnie pakuje. One też nie wchodzą ? 

oznacz moderatorów
Klocko-m-ania
#12 Orędownik#

Automatem nie wykluczyli tych przesyłek z Jakości Sprzedaży. Wszystkie weszły w raport jako nienadane w terminie... Wynik JS poszedł oczywiście w dół. A pamiętajmy, że od niego zależy nasz tytuł Super Sprzedawcy. 

Złożyłam reklamację, aby wykluczyli te paczki z Jakości Sprzedaży. Zachęcam do zrobienia tego samego. 

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

Niestety 35 szt. przesyłek Allegro Mini Przesyłka złożonych 2023-09-18 o godz. 14:22:00, FUP Białystok 1 do zamknięcia urzędu nie udało się zeskanować. To jest prawie 40% naszych przesyłek dzisiaj. 
@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  
Jak to zmieni naszą ocenę jakości?

oznacz moderatorów
NPe-MIX1
#7 Wielbiciel#

Witam drugi dzień nie mogę nadać paczki cały czas chodzi u umowę kiedy problem zostanie rozwiązany

 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Poczta czy agencja pocztowa?

oznacz moderatorów
bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

mam dokładnie to samo cztery przesyłki i nic.....

00659007730518434532

00659007730518849299

00659007730518307461

Kiedy będzie to naprawione//?

oznacz moderatorów
alocompl
#9 Pomysłodawca#

U nas to samo

oznacz moderatorów
article21
#7 Wielbiciel#

to samo

oznacz moderatorów
eBiznes_Trade
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo. Brak umowy, taki komunikat na poczcie. Proszę o informację czy problem zostanie naprawiony do 18:00? Jeżeli nie to rozumiem, że globalnie nie weźmiecie tych paczek do czasu wysyłki tego samego dnia i innych wskaźników??

oznacz moderatorów
bestcoins
#9 Pomysłodawca#

Czy wiadomo już czy działa nadawanie?

oznacz moderatorów