anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

może dmucham na zimne A000KN90D2 , A000KN3ZN0 , A000KHJAU6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ale nie podoba mi się to 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

LEW433
#21 Demiurg#

jedni chcą wydłużać, inni dmuchać! co jest nie tak z tym łone?😶

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hej....hejjj  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy ktoś się tym zajmie bo JAKOŚĆ mi leci 

A000KHJAU6 nie aktualne , pozostałe jak najbardziej .,

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Łone takich zgłoszeń pewnie mają łod groma i czekasz w kolejce na odzew a że jakość leci to jesteś coraz mniej widoczny.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria może jutro będzie zmiana "przewoźnika" na DPD xD Pewnie będziesz musiał iść do automatu przekleić etykietki. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 @sl-aw-ek Łopi... ić trzaby tylko nie ma kogo , nie mam już pomysłu co z tym zrobić , jak widzę łona do zrobienia to mnie w dołku ściska , na podjazd nie ma co liczyć , nadane w punkcie czy automacie jak widać gniją od wczorajszego południa , tyle choć ,że widać nadanie w systemie , klient nie zarzuci złej woli z mojej strony .Był względny spokój ze 3 tygodnie  ,ale od nowa się zaczyna .

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@mdrogeria u mnie nie ma problemów z odbiorami, natomiast jak jest inny kurier niż zwykle (często się zmieniają) to w automacie przesyłki potrafią czekać tydzień. Jak widać co oddział to obyczaj. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@mdrogeria przesyłki wczoraj zostały nadane, dzisiaj odebrane z automatu i są w doręczeniu. 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Allegro_One "są w doręczeniu" - DZIŚ trafią do docelowych punktów odbioru? Trzymam za słowo 🤣🤣🤣 xDD 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Allegro_One z cichą nadzieją stoję murem za @sl-aw-ek , zgodnie z algorytmem allegro nadane wczoraj powinny być dzisiaj w docelowych punktach odbioru , jeśli tak się nie stanie Możesz w dalszym ciągu liczyć na uszczypliwe docinki z mojej strony we wszystkich wątkach dotyczących wątliwej jakości Waszej usługi , szkoda bo rykoszetem i Wam  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  się dostanie  ,a miałem odpuścić po 3 tygodniach względnego spokoju .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  poniżej załączam odpowiedź na wniosek o wyłączenie przesyłek z jakości .....zgroza. No dobra , skoro to tak działa to pytam ,, dlaczego wobec tego przy przesyłkach , które mam nadać dzisiaj przewidywany termin doręczenia prezentowany jest na jutro ??? Dla nie wtajemniczonych - piszę o przesyłkach Łone , z pozostałymi przewoźnikami nie ma najmniejszych problemów .

Niecierpliwie czekam na odpowiedź , może być uszczypliwa .🤔

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Rozumiem, że oczekujesz wykluczenia z jakości zamówień: 6217f2d2-fb31-11ee-8e3d-394c43b1ee0a  i fe8b4ff0-fb12-11ee-a0bb-ad07d107f3d4? 

Paczki zostały już dostarczone (dwie są odebrane, jedna oczekuje na odbiór).  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Zamówienia zostały wykluczone z Jakości (będzie to widoczne po nocnym przeliczeniu). Przepraszam, że czekałeś na odpowiedź. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka 😃🌼☀️

ALE W ,, POMOCY ,, TO MNIE ZLALI DOKŁADNIE .... praawda ? Wiem ,że nie możesz odpowiedzieć .

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Doradca o 9:47 rzeczywiście nie miał możliwości wykluczenia zamówienia z Jakości, bo przesyłki jeszcze nie zostały umieszczone w automacie (np. paczka A000KN90D2 została dostarczona o 11:05, czyli już po tej wiadomości). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ale jaki to co piszesz ma związek z nieterminowym odbiorem paczek A000KN90D2 , A000KN3ZN0 przez kuriera ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Paczkę nadałeś przed godziną graniczną, prawidłowo i nie odnoszę się tutaj do nieterminowego odbioru paczek z przez kuriera, ale do sprawy wykluczenia zamówień z Jakości.

Doradca poinformował Cię, że kurier dzisiaj dostarczy paczki do automatów i rzeczywiście tak się stało, nie wprowadził Cię w błąd. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ale Doradca odpowiedział ni z gruchy ni z pietruchy , odnoszę wrażenie ,że z całego mojego wpisu przeczytał tylko numery przesyłek , cała reszta jakoby nie miała żadnego znaczenia .

Na pytanie zadane 8 godzin temu mające ścisły związek z pierwotnym tematem też nikomu się nie che odpowiedzieć , może pozwolę sobie je zacytować jako dubla bo Ty Kwiatuszku 🥀też udzieliłaś pierwszej odpowiedzi po łebkach 

,,No dobra , skoro to tak działa to pytam ,, dlaczego wobec tego przy tych przesyłkach  przewidywany termin doręczenia prezentowany jest na wczoraj ??? oraz tych , które mam nadać w dniu dzisiejszym system pokazuje dostawę na jutro .

Niecierpliwie czekam na odpowiedź , może być uszczypliwa .😁

 
 
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria To są wyliczenia na podstawie innych historycznych nadań i dostaw Przewoźnika. Paczki zostały odebrane z opóźnieniem (dlatego je wykluczyliśmy). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka ? Biorąc pod uwagę nadanie zgodne ze sztuką przewidywany czas dostarczenia zgodnie z wypowiedzią Doradcy nie powinien być na drugi dzień po nadaniu 

Bez tytułu.png

oznacz moderatorów