anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Możliwy jest zwrot zakupu z innego konta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
XxperfumeriaxX
#10 Popularyzator#

Witam,

 

Napotkała mnie dziwna sprawa. Klient zamówił towar a po jakimś czasie dokonał zwrotu. Niby nic takiego, ale zwrot jest zrobiony z innego konta (inny login inne dane) zgadza się tylko numer telefonu i zwracany towar. Jak to możliwe? I co w tej sytuacji zrobić? Co ze zwrotem prowizji?

Proszę o szybką odpowiedź.

 

Pozdrawiam serdecznie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mdrogeria
#21 Demiurg#

nooo... to bardzo dziwne , tu trzeba siły wyższej ... zaczekaj na moderatorów  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@XxperfumeriaxX Zwrot zrobiony przez zakładkę "Moje zakupy" ? pierwszy raz słyszę o takiej możliwości.🤔

oznacz moderatorów
XxperfumeriaxX
#10 Popularyzator#

Wygląda to tak:

Jak wchodzę w "Zwroty towarów" to widnieje mi zwrot na pewną transakcje a jak przechodzę w "Przejdź do zamówienia" to te zamówienie jest na inne dane oraz inny login. Dodam że zamówienie zostało złożone na "Client...." a zwrot na już zalogowane konto. Imię jest klientki te same ale nazwisko i adres jest inny. Wygląda to tak jakby zamówienie zostało złożone bez zalogowania się tylko na e-mail (dlatego kupujący jest "Client...") i jest inne nazwisko (pewnie panieńskie) oraz adres. A zwrot został zrobiony już po zalogowaniu się na Allegro dlatego jest inny login (przypisany do Allegro) oraz inne nazwisko i adres (założone pewnie po ślubie). Tak to wygląda. Czy tak może być? 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@XxperfumeriaxX Client to taki sam zarejestrowany użytkownik tylko nie ustawił nicku podczas rejestracji . Może ten problem mieć związek z ,, allegro family ,, , ale głowy nie dam .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ..

,,....chodźcie ...chodźcie mi was tutaj potrzeba ....,, -😁

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@XxperfumeriaxX  obstawiam że kupujący w miedzyczasie zmienił nick oraz niektóre dane ( nazwisko) . I o ile wczesniej był to CLIENTXXXXXX to teraz ustawił sobie wlasną nazwe użytkownika. Konto pozostało to samo

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@XxperfumeriaxX Cześć 🙂 Podaj mi proszę numer zwracanego zamówienia, sprawdzę tę sytuację 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
XxperfumeriaxX
#10 Popularyzator#

Cześć.

 

Proszę:

JO49/2022

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@XxperfumeriaxX To jest to samo konto. Użytkowniczka zmieniła swój login 29 kwietnia 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów