anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Moja sprzedaż w aplikacji mobilnej brak podglądu oraz edycji problem

gancar25
#7 Wielbiciel#

Mam wystawione kilka przedmiotów na sprzedaż na Allegro jest problem że nie można sobie edytować ani obejrzeć moją sprzedaż na aplikacji mobilnej i co można z tym fantem zrobić i bardzo bym prosił o pilną i szybką odpowiedź

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@gancar25 aplikacja mobilna już od dawna nie służy celom sprzedażowym, dlatego nie możesz edytować ofert. Nie jest to błąd. Aplikacja Allegro służy jedynie do zakupów. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No coś Ty xD. Kupowanie przez apke to proszenie się o kłopoty. Wyświetlanie- nawet nie będę komentować, wieczne problemy z płatnościami, chińczyków ominąć to w niektórych kategoriach na apce nie idzie...  Na kompie jeszcze idzie cos kupić na apce absolutnie nic. Jedyną jej zaletą jest powiadomienie o nowej wiadomości. Można dzięki temu odpisać kupującemu w regulaminowym czasie... Ups pewnie teraz je zlikwidujecie...xD Ogólnie badziew nie przeszkadza jak już człowiek dojdzie jak wyłączyć otwieranie linków w niej, bo wcześniej to nieźle obecność jej wkurzała... Googlujesz sobie i co klikniesz to apka, można było telefon pogryźć. 

To tylko moje odczucie czy więcej osób podobnie myśli?

oznacz moderatorów

jacekberet70
#7 Wielbiciel#

Myślałem że tylko jak mam taki problem ha ha  to jest jakiś żart   co to kogo obchodzi gdzie używam allegro i z jakiego urządzenia  korzystam żyjemy w takich czasach że  tam gdzie zainstaluje tam ma działać  koniec i kropka , mam ciągać ze sobą wiecznie komputer  żarty  Allegro zacznijcie słuchać użytkowników

oznacz moderatorów