anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nadawanie przesyłek w soboty i niedzielę

ForBajk
#10 Popularyzator#

Pół roku temu allegro ustawiło możliwość wyświetlania godzin granicznych w niedzielę dla kuriera DPD.

Od teraz w Twoich ofertach możemy wyświetlać godzinę wysyłki tego samego dnia w niedzielę – Dostawa ...

Słyszeliście żeby sprzedawcy nadawali w niedzielę swoje przesyłki kurierowi ?  Widzieliście żeby ktoś ze sprzedawców miał ustawione godziny graniczne w niedzielę ? Którzy przedsiębiorcy na allegro w ogóle pracują w niedzielę? Żeby zlecić odbiór kuriera DPD trzeba mieć minimum 25 przesyłek, kto tyle uzbiera jeszcze w piątek i sobotę kiedy jest najmniejszy ruch na allegro? Ja przy 100 przesyłkach mam maksymalnie 5szt. dla dpd. To jest kompletnie bez sensu moim zdaniem. 

Nadaję od bardzo dawna paczki w sobotę w paczkomacie inpost. Kurier zawsze odbiera je w sobotę po czym wiezie na oddział, a u kupującego jest do odbioru w 99% w poniedziałek . Zauważyłem, że nie tylko ja tak robię ale i niektórzy sprzedawcy na allegro więc jest to dość popularne. Dlaczego allegro nie wyświetli godzin granicznych dla inpostu w sobotę tylko dla dpd w niedzielę? Przecież to absurd i głupota. Te firmy, które dbają o klienta i wysyłają w sobotę nic z tego nie mają, te przesyłki nawet nie są zaliczane do statystyk. 

Przypomnę, że w piątek wieczorem oraz całą sobotę jest zdecydowanie najmniejszy ruch na allegro i nikt nie przemyśli tego z allegro, że mógłby być większy gdyby wyświetlali godziny graniczne w sobotę.  

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0