anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie można przypisać prawidłowego produktu z katalogu

EElektryka_com
#11 Animator#

Proszę o informację dlaczego dostaję komunikat "Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt".

https://allegro.pl/oferta/opal-wylacznik-lacznik-pojedynczy-czarny-mat-11589907484

prawidłowy EAN to 5907522113001, nie mogłem aukcji wznowić z prawidłowym EANem więc wpisałem jakokolwiek - oczywiście przyjął, myśląc, ze będzie można zmienić na prawidłowy, ale blokada wciąż działa.

oznacz moderatorów
35 ODPOWIEDZI 35

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com Dodaj proszę zrzut całego ekranu z widocznym komunikatem. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

allegor_blad.png

 

nadmienię, że to nie pierwszy raz (inne produkty), ale poprzednio po prostu robiłem nową aukcję.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com Dziękuję! Proszę Cię jeszcze, abyś napisał, dlaczego nie mogłeś wznowić oferty z prawidłowym EANem? Jaki komunikat się wtedy pojawiał?

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Mamy system który wznawia aukcję automatycznie jak jest towar. To jest podstawowy przedmiot i mamy go, w praktyce, stale na magazynie i nie była ta aukcja wyłączana. Produkt został wypięty z katalogu przez Allegro, aukcja została wyłączona i już nie można jej wznowić na tym EAN. Nic więcej nie wiemy bo to się zdarzylo bez naszego udzialu. Nie mieliśmy też żadnego e-maila od Allegro w sprawie nieprawidłowości tej aukcji i wg nas sytuacja jest niewytłumaczalna.

Chcialem ręcznie wznowić tę aukcję i prawidłowo dało się połączyć z katalogiem, dopier blokada wyskakuje jak się chce zapisać zmiany

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com Produkt został usunięty, ponieważ w bazie GS1 brakuje danych. Zatem najpierw konieczne jest wprowadzenie brakujących informacji w bazie GS1. Potem możesz zgłosić błąd w produkcie obecnie podpiętym do oferty i poprawić wszystkie dane. W formularzu jest również miejsce na komentarz. Podaj tam link do produktu w GS1. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Nie, to nie to. Pisałem przecież, ze mogę spokojnie połączyć z tym EAN aukcję, tylko nie o tym wskazanym numerze. Np:

https://allegro.pl/oferta/opal-wylacznik-lacznik-pojedynczy-czarny-mat-8881627007

Inne wystawienie na powiązanym koncie, bez problemy wyedytowałem to zamówienie pod tym EAN. Ten EAN (5907522113001) ma wpis w katalogu Allegro i można wystawiać nowe aukcje. Przedmiotowa aukcja została oznaczona przez Was jako tą, która nie może mieć EAN  5907522113001, proszę po prostu zweryfikować to ręcznie i odznaczyć to. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com przepraszam, ale czy możesz napisać jeszcze raz na czym polega problem? Oferta numer: 8881627007 jest połączona z produktem o kodzie EAN: 5907522113001 i co chcesz teraz z nimi zrobić?

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Dzień dobry. Nie wiem, czy ja piszę jakoś niezrozumiale? Ofertę 8881627007 wskazałem jako przykład, ze można ją bez problemu wystawić w połączeniu z EAN 5907522113001. "Przedmiotową aukcją" jest wystawienie 11589907484, której nie da się połączyć z tym EAN, choć to jest 1:1 to samo. Dostaje komunikat "Podczas modyfikowania oferty wystąpiły błędy - Nie połączysz oferty z wybranym produktem. Produkt nie pasuje do oferty i został już wcześniej odłączony. Wybierz inny produkt". Komunikat dokładnie opisuje problem.

oznacz moderatorów

ohayo_pl
#11 Animator#

A spróbuj z innym kodem producenta. Może być tak że konkurencja pozmieniała dane w katalogu i dzięki temu nie wystawisz produktu w danej kategorii czy też nie połaczysz jak teraz - nie wiem, zgaduje, mieliśmy tak też. I pamiętaj za błędy w katalogu odpowiada sprzedawca 😉

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

próbowałem już wcześniej bo to nie pierwszy raz. Jest dokładnie tak jak w komunikacie, dany numer aukcji jest na sztywno przypisany do "czarnej listy" EAN, których nie można powiązać z tą aukcją. Pytanie, czemu moderatorzy udają, ze nie wiedzą, o co chodzi?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com wyjaśniam to, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com możesz już połączyć ofertę nr  11589907484  z produktem o EAN 5907522113001. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Sytuacja taka sama jak w tym wątku:

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/nie-mo%C5%BCna-przypisa%C4%87-prawid%C5%82...

 

Proszę odblokować EAN 4050821027867 dla aukcji:

11589811402
7643227755
12600849890
7643178780

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com Przekazałam tę sprawę do weryfikacji. Gdy dostanę odpowiedź, odezwę się ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

przy okazji, czemu do WAGO dołączyliście tyle "dziwnych" EAN. Tylko ten pierwszy jest prawdziwy, co zresztą można zweryfikować na stronach WAGO?

EElektryka_com_1-1710148084102.png

 

 

oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Proszę jeszcze EAN 4050821027874 w powiązaniu z aukcjami:

12600852232

7643230743

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com przekazałam te oferty do odpięcia, ale na przyszłość Twoje zgłoszenia będą szybciej rozpatrywane jeśli zrobisz to bezpośrednio przez "zgłoś błąd w produkcie". 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@EElektryka_com w sprawie Twoich zgłoszeń:

1. EAN 4050821027867 przypisaliśmy dla tego produktu - Szybkozłączka Wago 0,5-2,5 mm² / 4 , 1 szt

2. EAN 4050821027874 przypisaliśmy natomiast do tego produktu -  Szybkozłączki Wago 2273-205 0,5-2,5 mm² 100 szt.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

EElektryka_com
#11 Animator#

Co tu się dzieje? Znowu zbanowaliście te aukcje - nie można przypisać im tego prawidłowego EAN np aukcję 7643230743 do EAN 4050821027874

oznacz moderatorów