anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie można wystawić nowej oferty przez formularz

MAMY ROZWIĄZANIE!
krople_rosy1
#7 Wielbiciel#

wystawianie ofert najczęściej idzie bardzo siermiężnie. dziś nie mogę skutecznie wystawić przez formularz -> Nowy - gdy system nie znajduje produktu, powinno się włączyć okno z parametrami do wypełnienia, a się nie pojawia - przy Wystaw podobny, albo przy Edytuj też jest tak samo -  i w zamian tylko godzinami mogę sobie czytać na ekranie (również po odświeżeniu),

"W tej kategorii wymagamy, aby oferty były połączone z Katalogiem produktów Allegro.

Wybierz produkt z Katalogu lub wypełnij parametry w ofercie, aby stworzyć powiązanie."

Proszę przekazać działowi technicznemu, żeby rozwiązał ten długotrwały problem - proszę nie pisać o czyszczeniu, i wysłaniu zrzutów.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@krople_rosy1 Niestety na podstawie takiego zgłoszenia nie mogę przekazać Twojego problemu do weryfikacji. Nie podajesz żadnych szczegółów niezbędnych, żeby zespół techniczny mógł przeanalizować sprawę. Zrzuty ekranu lub filmik prezentujący próby wystawienia ofert będą niezbędne. Jeśli nie chcesz ich udostępniać, sprawdź czy problem pojawia się, kiedy używasz innej przeglądarki oraz trybu incognito.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów