anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mogę połączyć 2 produktów w rozmiary i kolory.

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Witam, 

Mam problem z połączeniem 2 produktów w rozmiary i kolory. W czym jest problem? Prosił bym o przeanalizowanie.

Przesyłam numery.

nr: 13693685943

nr: 13693694375

nr: 13693701891

nr: 13693726623

nr: 13693729262

nr: 13693742677

Może jakieś parametry są źle uzupełnione a może coś innego, już się powoli poddaję.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Przekazałam te oferty do sprawdzenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@boutique-royal Dostałam informację, że przy próbie połączenia ofert w wielowariantowości, powinien się pojawić komunikat dlaczego nie jest to możliwe. Jaki komunikat widzisz u siebie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Wielowariantowość nie działa poprawnie od dłuższego czasu. Modyfikacje sprawiły, że jest chaos...

oznacz moderatorów

boutique-royal
#7 Wielbiciel#

W żaden sposób allegro nie pomaga w zarabianiu, tak nakombinowali żeby tylko wyciskać kase ze sprzedawców że się w głowie nie mieści. Za wszystko trzeba płacić, nie można normalnej marży nałożyć na produkt bo jest tatalna walka ceny tak ulepszyli wszystko. Mam sklep na sky-shopie i nie moge wrzucać normalnie produktów bo połowe modyfikacji jest powyłączanych, sky-shop odbija piłeczkę a allegro to katastfofa z komunikacją. MAŁY PRZEDSIEBIORCA ginie, nie ma możliwośći przebicia się jak dam promkę to marżą zabiją mnie inni sprzedawcy. Allegro w żadej sposób nie pomaga.

oznacz moderatorów