anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie moge wypłacić pieniędzy z PayU w Allegro finanse

MAMY ROZWIĄZANIE!
domien36
#7 Wielbiciel#

Mam aktywne środki w PayU a nie jest aktywny przycisk zlecenia wypłaty. Sprzedałem telefon koledze bo mnie poprosił i nie moge mu teraz dać pieniędzy a on mówi ze nie wyśle go kupującej dopoki nie dostanie pieniędzy. Prosze o pomoc 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#

@domien36 Po pierwsze jak kupujący wpłacił cl to musisz wysłać towar, jeżeli nie wyślesz to zapewne będą konsekwencje, jest taka możliwość że allegro właśnie czeka na realizację zamówienia i dlatego masz zablokowane wypłaty, zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
domien36
#7 Wielbiciel#

Tylko to nie jest moj telefon wiec to trochę pogmatwane. Mam nadzieje ze ktoś z Allegro pomoze mi z tym

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A te że nie twój nie pomaga, toje konto twoja odpowiedzialność.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@domien36 to działanie zespołu bezpieczeństwa, w tej sytuacji muszę poprosić Cię o cierpliwość. Jeśli do jutra nie będziesz miał możliwości zlecenia wpłaty, napisz proszę ponownie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
domien36
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki za informacje 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Mówiłem😣.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@domien36 sprzedałeś produkt którego nie posiadasz, zapewne blokada bezpieczeństwa 😞 odblokują środki jak klient dostanie produkt 🙂 Podziękuj koledze i sobie bo możesz załapać dożywotnią blokadę na allegro za taki manewr 😞 

Kasa jest już Wasza więc wyślijcie telefon i wypłacisz jak odblokują, pamiętaj też że Ty jesteś sprzedawcom i jak będzie reklamacja czy wypłata z POK obciążą Ciebie 😞 Na przyszłość niech kolega se sam sprzedaje unikniesz kłopotów.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
domien36
#7 Wielbiciel#

Telefon jest nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Wyślę go jak dostanie pieniądze to chyba normalne. Poczekam na odpowiedz z Allegro. Moim zdaniem to nie jest żaden problem ze sprzedałem telefon koledze ze swojego konta bo on akurat konta nie posiada …

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@domien36 to Ty nie rozumiesz, kupujący już zapłacił i pieniądze są już wasze tyle że musicie wypłacić, jak kupujący rozpocznie dyskusje że nie dostał produktu pożegnaj się z kontem, dołączysz do kolegi będzie Was dwóch bez konta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
domien36
#7 Wielbiciel#

Dobra nie zapędzaj się tam już. Nie masz nic rozsądnego do powiedzenia to przemilcz 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@domien36 Już to poruszyłem, kupujący zapłacił i musisz mu wysłać.

oznacz moderatorów
domien36
#7 Wielbiciel#

Teraz wiem. Jutro nadaje paczkę i wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam i dziękuje 

oznacz moderatorów