anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie mozna wygenerować listu POCZTEX!

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

Biały ekran po próbie wygenerowania! Będziecie się tłumaczyć za mnie, że nie doszła na "zajączka"?

oznacz moderatorów
39 ODPOWIEDZI 39

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

HALO!!!! HALO!!! DODAŁEM 3 GODZINY TEMU!

ROZSZERZENIA WYŁĄCZONE POTWIERDZAMROZSZERZENIA WYŁĄCZONE POTWIERDZAM

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski sprawdzę, czy uda nam się na nim coś ustalić i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski Wciąż nie potwierdzono występowania błędu. Posiadasz starą wersję przeglądarki  109.0.0.0, a dostępna już jest wersja 123.0.6312.86. Proszę, zaktualizuj ją.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

z wami jest się ciężej dogadać niż z chatem gpt...

pytanie - > dlaczego 2 inne zamowienia z pocztex przeszły i udało się wydrukować listy (nie przeszkodziła tu wersja przeglądarki ani włączone dodatki)

 

zaraz mi napiszecie, że to przez mój monitor bo nie jest 8k...

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Czyli uważacie, że po tekście o przeglądarce sprawa załatwiona? Mam koronny dowód, że to nie u mnie problem tylko u was, przed chwilą wygenerowałem na tej "starej" przeglądarce (uwaga z włączonymi(!) dodatkami) to zamówienie 

0dabb0c0-edc5-11ee-9259-217a74b671db
 
Allegro Kurier Pocztex 
 
jedyna różnica, że to, które nie chciało się wygenerować było SMART, a to nie, czyli może w tym jest problem u was? (Chociaż szczerze wątpię, czekam aż wpadnie pocztex kurier smart i na pewno będzie ok)
 
Ponadto normalnie generują się inne POCZTEXY 

1. Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex (Sklep Żabka 810831) 
nr zam: 
09dc6e60-edc7-11ee-a063-2fb8146ed399
 
2. Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex (Sklep Żabka 908760)
nr zam: 
26039300-ec3e-11ee-babe-956d3a0e9af7
 
3. Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex (Sklep Żabka 761338)
nr zam: 
c0cda800-eb92-11ee-ae6f-3578e0d793ba
 
Przytoczone zamówienia są z datą późniejszą niż to z którym jest problem, co jasno DOWODZI, że problem nie jest po mojej stronie.

Proszę się do tego odnieść i proszę o NIEZWŁOCZNY zwrot środków za zamówienie, które musiałem wysłać INPOSTEM (19,99) 

Potraktujcie temat poważnie, bo z DPD już mnie raz zlaliście i teraz znowu to samo? 
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski przykro mi, ale bez zrzutów, o które tutaj kilkukrotnie prosiłyśmy, nikt z naszego zespołu nie potwierdzi Ci, że błąd rzeczywiście leżał po naszej stronie. Jeśli wysłałeś zamówienie inną metodą niż wybrał kupujący koszty musisz ponieść po swojej stronie. Ewentualnie mogłeś poprosić kupującego o dopłatę, ale z uwagi na to, że wysłałeś już paczkę Inpostem, na to jest za późno. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

to jest jakis kabaret, poniżej dodaję zrzut, że zrobiłem zrzut 

zrzut zrzutu.jpg

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski a po tym zrzucie poprosiliśmy Cię o aktualizację przeglądarki. Czy zrobiłeś to? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czy zrzut jest widoczny? może macie komputery popsute? nie wiem, zresztą ja zareagowałem na pierwszą prośbę, więc nie rozumiem, dlaczego "kilkukrotnie" prosicie o zrzuty, poniżej dowód na to

wkiwi.jpg

 

@w_kiwi napisała "Przekazałam sprawę do Działu Technicznego. Wrócę tutaj z odpowiedzią. "

więc skoro przekazała to uzyskała skutecznie zrzut, bo bez tego by nie przekazała, tak? 

odpowiedzcie w końcu na konkrety, no ile można to ciągnąć...

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski przekazaliśmy do zespołu technicznego wszystkie zrzuty, które nam przesłałeś, ale w ostatniej wiadomości Wiktoria  w tym wpisie poprosiła się o aktualizację przeglądarki, więc jeszcze raz zapytam, czy to zrobiłeś? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ po 1. już wykazałem, że przeglądarka nie ma tu nic do rzeczy, nie mogę tego zrobić na pc gdzie mam windows 8 i nie da się zaaktualizować chroma, natomiast zanim powiesz, TO DLATEGO, co jak mówię, nie ma znaczenia, ponieważ DZIŚ WYGENEROWAŁEM ETYKIETĘ POCZTEX NA TEJ PRZEGLĄDARCE (czy ktoś czyta tutaj ze zrozumieniem?!?!?!?!?!)

to przed chwilą spróbowałem wygenerować list na Telefonie gdzie jest aktualny chrome i efekt jest ten sam, poniżej rzut, uwaga wrzucam zrzut w tej wiadomości!!!

Screenshot_20240330_134923_Chrome.jpg

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lewgorzkowski rozumiem, że w swojej opinii udowodniłeś swoją rację, ale żebyśmy my także mogli ją potwierdzić po naszej stronie, konieczny jest zrzut z aktualnej wersji przeglądarki i systemu operacyjnego. Jeśli ich nie masz, bo zarówno przeglądarka jak i system operacyjny, z których korzystasz, nie są już wspierane, bardzo mi przykro, ale nie możemy tego potwierdzić. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_  jak to nie są wspierane? czy jest to oficjalne stanowisko allegro? gdzie był komunikat o treści:

"Drodzy użytkownicy windows 8 od dziś nie będzie możliwości generowania listów przewozowych dla przewoźnika POCZTEX, jeżeli nadal chcecie korzystać z tej formy doręczenia, zaaktualizujcie swoje systemy windows a co za tym idzie przeglądarki chrome"

 

zresztą dałem zrzut z telefonu... chrome wersja 123.0.6312.80


 "że w swojej opinii udowodniłeś swoją rację"

nie w mojej opinii tylko jest to FAKT, że wersja przeglądarki NIE MA ZNACZENIA, a wyście się czepiły tego jak tonący brzytwy, powtarzam na telefonie jest to samo, wersja chroma najnowsza

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

wciąż czekam na pozytywne zakończenie sprawy 😉

+kwestie oczekujące na odpowiedź

1. jak to nie są wspierane? czy jest to oficjalne stanowisko allegro? gdzie był komunikat o treści:

"Drodzy użytkownicy windows 8 od dziś nie będzie możliwości generowania listów przewozowych dla przewoźnika POCZTEX, jeżeli nadal chcecie korzystać z tej formy doręczenia, zaaktualizujcie swoje systemy windows a co za tym idzie przeglądarki chrome"

2. dałem zrzut z telefonu... chrome wersja 123.0.6312.80


oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  kolejny tydzień mija... codziennie patrzę na maila, nic od allegro, zero przeprosin, na konto, brak wpłaty, nawet sąsiadów pytałem czy był ktoś z allegro i nic...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli każdy musi mieć najnowsze wszystko!

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

ale na telefonie mam aktualne i też nie działa;/, ogólnie nigdy nie generuje listów przez telefon, ale wg tej logiki powinno się to udać no i też lipa

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

mam uzupełniony adres w książce adresowej - wysyłam z allegro, nadal to samo

oznacz moderatorów

lewgorzkowski
#9 Pomysłodawca#

z kolei inne zamówienie z pocztexu przeszło bez problemu, a to ciągle to samo...

oznacz moderatorów