anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać moich ofert

RealPromo
#7 Wielbiciel#

Pomimo poprawnego wystawienia produktów przez dotychczasowy formularz, nie mozna wyszukać 6 z 17 aukcji. We wszystkich przedmiotach sprzedającego (czyli mnie) widnieje 11 ofert, w zakładce moja sprzedaż 10 kup teraz i 7 licytacji (łącznie 17 ofert z dopiskiem aktywna) ktoś wie gdzie jest problem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne nikt prócz Allegro : @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ Ja, w "Moje oferty" mam w tej chwili 1631 ofert, a wchodząc za "Wszystkie przedmioty sprzedającego" widać 1457 aukcji

oznacz moderatorów

bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Uprzedzając odpowiedź, że mam automatyczne wznawianie zakończonych, niesprzedanych licytacji i przez godzinę, mogą być niewidoczne. Ostatnia wznowiona o 23:08, najbliższa zakończy się po 6 rano. Jest godzina 02:50 i u siebie widzę 1632 aukcje, a "Wszystkie przedmioty sprzedającego" >bruniekbis< pokazuje 1517 aukcji. Dlaczego nie wyświetlacie wszystkich?

Do innych użytkowników. Sprawdźcie u siebie. Tu już były takie wpisy. Może to jest nagminne?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@RealPromo @bruniekbis Jeśli problem nadal występuje, proszę Was o przesłanie zrzutów ekranu z widokiem danych z "Wszystkie przedmioty sprzedającego". Zgłoszę ten problem do naszego zespołu technicznego.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

RealPromo
#7 Wielbiciel#

Usunąłem aukcje i dodałem od nowa ale z wyroznieniem. Na razie pomogło. 

oznacz moderatorów