anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać nowych zamówień [27.09.2023]

MAMY ROZWIĄZANIE!
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

Dzień dobry. Nie widzę nowych (opłaconych) zamówień (w zakładce zamówienia), żadnych filtrów nie mam włączonych, przychodzi tylko powiadomienie o sprzedaży na pocztę. InPost też nie ma zaimportowanego zamówienia (np. nr zamówienia: 

26a0c0b7-5d20-11ee-a864-051d2700f310). Proszę o sprawdzenie co się dzieje. Pozdrawiam

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
95 ODPOWIEDZI 95
GINSENG-POLAND
#8 Zapaleniec#

Czy ten problem wrócił? Mamy taką właśnie sytuację. Email przyszedł o 12:47 a zamówienia w panelu brak.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@winnyrumcajs2 @kzprk @bugi_sklep @GINSENG-POLAND @deymon_pl 

Zespół techniczny wie już o problemie. Trwa weryfikacja. Kiedy będę wiedzieć więcej, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kzprk
#9 Pomysłodawca#

Po stronie klienta też jest problem. Dawno zapłacone ale nie mam potwierdzenia mojej zapłaty.

allegro_babol.jpg

oznacz moderatorów
AYA-PL
#9 Pomysłodawca#

Tylko powiadomienie mailowe wskazuje na to, że ktoś dokonał zakupu. Zamówienie NIE jest widoczne na stronie allegro ani, zgodnie z metodą wybraną przez kupującego, w inpost.

oznacz moderatorów
stylaczek_pl
#9 Pomysłodawca#

dokłdnie, poza tym w rozliczeniach z Allegro jest pobrana prowizja a w środkach i historii operacji jest widoczna wpłata kupującego

 

oznacz moderatorów
Elunia76
#7 Wielbiciel#

Nie ma aktualnych zamówień na allegro e-meila przychodzą z informacją o sprzedanym produkcie.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niżej masz wątki na ten temat , przyczyną jest awaria , ot taki smaczek od allegro , etykiety oczywiście nie pobierzesz .....

oznacz moderatorów
qtop-pl
#9 Pomysłodawca#

Zamówienia są na emailu, ale się nie pojawiają w zamówieniach Allegro. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niżej masz wątki na ten temat , przyczyną jest awaria , ot taki smaczek od allegro , etykiety oczywiście nie pobierzesz .

oznacz moderatorów
ALPEBIKE
#1 Nowicjusz#

Otrzymałem maila o sprzedaży ale nie mam takiej informacji w "Zamówienia od kupujących".

Czy powstał jakiś błąd?

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niżej masz wątki na ten temat , przyczyną jest awaria , ot taki smaczek od allegro , etykiety oczywiście nie pobierzesz .i76i

oznacz moderatorów
vinca3
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem maila o sprzedaży ale nie mam takiej informacji w "Zamówienia od kupujących". Opcja dostawy wybrana przez klienta w tym przypadku Poczta polska też nie pobiera danych i nie można pobrać i wydrukować listu przewozowego ?

oznacz moderatorów
Gqs_lukasz
#7 Wielbiciel#

Witam,

W zakładce Zamówienia widzę informację o statusie płatności jako Rozpoczęta, natomiast dostałem w mailu informację, że Kupujący wybrał płatność przy odbiorze. 

Informacja w mailu nie jest zgodna z tym co jest w zakładce Zamówienia.

Nie mam możliwości Nadania przesyłki.

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niżej masz wątki na ten temat , przyczyną jest awaria , ot taki smaczek od allegro , etykiety oczywiście nie pobierzesz .

oznacz moderatorów
winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

Działa, ale kulawo, nie wszystkie zamówienia są już widoczne i nie wszystko importuje do InPost

oznacz moderatorów
woboteam
#9 Pomysłodawca#

Powoli zaczyna działać, niektóre zamówienia i listy daje się zrealizować

oznacz moderatorów
mikan
#9 Pomysłodawca#

zapewne legendarne "testowanie na produkcji" 😉

oznacz moderatorów
skokwbok22
#8 Zapaleniec#

Czy u was jest również problem z zamówieniami. Wchodzą na @, a nie widać ich na allegro. Tylko są powiadomienia.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

niżej masz wątki na ten temat , przyczyną jest awaria , ot taki smaczek od allegro , etykiety oczywiście nie pobierzesz ...

oznacz moderatorów