anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wyświetlane godziny wysyłki

petinek_pl
#11 Animator#

Witam,w moich ofertach nie są wyświetlane godziny do których można zakupić produkt aby został dziś wysłany( przykładowo godz. 11.00). W ustawieniach dostawy pisze: "Wysyłasz mniej niż 10 przesyłek zgodnie z ustawionym czasem. Nie pokażemy godzin dopóki nie osiągniesz więcej zamówień" Proszę o wyjaśnienie. Wszystkie zamówienia wysyłam zgodnie z określoną godziną. Jeśli ktoś zakupi do 11.00 paczka zostaje wysłana tego samego dnia. Dlaczego zatem pisze,że nie wysyłam ich zgodnie z godziną?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@petinek_pl a ile masz tych przesyłek powyżej 10

oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

Brzmi to tak,jakbym wysyłała mniej niż 10 przesyłek zgodnie z deklaracją a wysyłam wszystkie zgodnie z deklaracją. "Wysyłasz mniej niż 10 przesyłek ZGODNIE z ustawionym czasem." Nie wiem czy chodzi o ilość, z ilością bywa różnie w zależności od dnia.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@petinek_pl w jaki sposób nadajesz swoje przesyłki (odbiór przez kuriera czy punkty/automaty)? 
Sprawdzałaś zestawienie skuteczności wysyłki? (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/skutecznosc-wysylki o tutaj można pobrać raport) 

Na pewno szybciej sama sobie sprawdzisz co jest nie tak niż odczekasz się odpowiedzi kogoś z allegro. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl w tej chwili Twój procent przesyłek nadanych w terminie to 87,18%, możesz to sprawdzić pobierając raport w zakładce Jakość sprzedaży.
Komunikat, o którym piszesz oznacza, że nie spełniasz wskazanych warunków, możesz to zweryfikować w zakładce Skuteczność wysyłki
Podajemy tam spełnialność dla aktualnej liczby zamówień złożonych do godziny wysyłki tego samego dnia, czyli już od 1 zamówienia. Oznacza to, że jeśli masz np. 5 zamówień z godziną wysyłki tego samego dnia i wyślesz je zgodnie z ustawionym czasem, to na wykresie wskażemy, że twoja skuteczność wysyłki wynosi 100%. Mimo to nie pokażemy oznaczenia o szybkiej dostawie z wysyłką tego samego dnia w twoich ofertach, bo wymagamy minimum 10 takich zamówień.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

petinek_pl
#11 Animator#

@la_nika czyli jeśli 10 kupujących nie dokona zakupu rano danego dnia do godz.11.00 to oznaczenia nie będzie? Rozumiem,że oznaczenie jest zależne od kupujących, no bo jeśli będzie np.8 zamówień i wyślę je tego samego dnia to się nie liczy,bo musi zakupić 10 osób? I nie liczy się,że np. większośc zakupiła produkty dzień wcześniej wieczorem tylko musi być 10 osób rano? (większość ludzi kupuje popołudniami)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@petinek_pl wyniki dotyczą 28 dni, więc w ciągu 28 dni, 10 kupujących powinno złożyć zamówienie przed godziną graniczną, a Ty powinnaś je wysłać tego samego dnia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów