anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niechciane oferty wyróżnienia

TNL_2020
#8 Zapaleniec#

Witam, korzystałem z promocji "dołącz do programu 'wystaw nowe oferty i otrzymaj wyróżnienia'" na jego mocy dostałem około 90 wyróżnień już nie pamiętam. Chciałem dzisiaj wykorzystać ów wyróżnienia do końca wyliczyłem ile wyróżnień mam zrobić, po czym sprawdziłem w "Pakiet wyróżnień" że jeszcze kilka mam więc dalej wystawiałem wyróżnienia dalej pisało to, że kosztuje mnie to 0,00 złotego na 10 dni, więc wyróżniałem. Teraz zobaczyłem że 7 wyróżnień kosztowało mnie jednak 19,00 gdyż program miał opóźnienia w informowaniu o ilości pozostałych do wyróżnień ofert. Proszę aby anulować te 7 wyróżnień za które zapłaciłem na moim koncie i oddanie mi za to pieniędzy. 

Pozdrawiam
Patryk Lis
tnl 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@TNL_2020 skonsultuję Twoje zgłoszenie i wrócę z odpowiedzią. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

TNL_2020
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, licze na anulowanie tych wyróżnień bo nie planowałem inwestować w wyróżnienia dzisiaj

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

TNL_2020 Niestety ilość dostępnych wyróżnień jest aktualizowana ze sporym opóźnieniem.

Sam miałem kilka takich przypadków, po pierwsze to powinieneś jak najszybciej wyłączyć promowania w tych ofertach i napisać prośbę do allegro o anulowanie opłaty. Im szybciej wyłączysz promowania tym większa szansa na ewentualny zwrot opłat.

oznacz moderatorów

betizdaleka
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze bardziej się zdziwisz gdy coś sprzedasz przez wyróżnienie i zobaczysz prowizję 🙂

oznacz moderatorów

Heyvan
#7 Wielbiciel#

Jaka jest prowizja wtedy?

oznacz moderatorów