anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodbierane przesyłki inpost.

CERAMTRANS2
#10 Popularyzator#

Nie wiem co się ostatnio dzieje ale w ciągu ostatniego miesiąca mam wzrost o 50-70% nieodbieranych przesyłek z paczkomatów. Ludzie po prostu mają to w d***. Czy allegro może w końcu nie tylko wysyłać przypomnienia o nieopłaconej przesyłce ale też o tym żeby szanowny kupujący ruszył 4 litery i odebrał przesyłkę. Więcej mam nieodebranych przesyłek niż zgłoszonych zwrotów.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Oj to prawda ostatnio miałam staruszka co 2 razy nie odebrał. Dobre chociaż że to stare pokolenie to problemów nie robił i dopłacał do wysyłek, sam nawet proponował. Ale cyrk niezły, przy 3ciej wysyłce już nie mogłam dopłaty wołać, nie było opcji to wpłacił na konto. I tu niespodzianka przez menedżera też nie można wysłać, chciałam mieć to z głowy więc musiałam normalnie (w dodatku z moim mailem, bo oczywiście allegro blokuje możliwość wysyłek nie podając właściwych maili). Dotarło to na wszelki wypadek powiadomienie przez system z kodem. Doba mija i nic to sms. No odpisał, ze odbierze i odebrał. Pozytywem był POZYTYW OPISOWY czyli rzadko spotykana rzecz!!! Zaczyna się wakacyjny cyrk..

I teraz pytanie jakim prawem allegro blokuje mi możliwość ponowienia wysyłki nie podając właściwego maila?

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

u mnie dla odmiany paczka wróciła, bo gość miał na allegro status w doręczeniu, a ona leżała już kilka dni w punkcie odbioru i nie zdążył jej odebrać. W przypadku paczkomatów też tak jest, moim zdaniem to jest niedopracowane, bo klient widzi info "w doręczeniu" i zakłada, że przesyłka jest cały czas w transporcie. A tak po prawdzie w doręczeniu oznacza również, że leży już w paczkomacie lub punkcie odbioru. To wprowadza w błąd.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów