anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieodebrane przesyłki - co w takiej sytuacji?

expressmap
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, dnia 22 marca nie zostały odebrane przesyłki przez kuriera z inpostu.
Co w takiej sytuacji? czy związku z tym przesyłki. które nie dotarły na czas będą brane pod uwagę do oceny?  
bardzo proszę o odpowiedz

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

kostas11
#21 Demiurg#

@expressmap były strajki, blokady, allegro jak do nich napiszesz wykluczą Ci przesyłkę ze statystyk.

Zrzut ekranu 2024-03-25 090044.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

Czy numery niedobranych przesyłek mogę bezpośrednio napisać tu w tej rozmowie czy trzeba napisać na jakiegoś konkretnego mail. Jeśli na mail to proszę o podanie kontaktu.

oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

poniżej przesyłam numery nieodebranych paczek z dnia 22.03

InPost 601352819404205110754738

InPost 601352819400854110734459
InPost 601352819422400113209108
InPost 601352819467100113027254
InPost 601352819403149113006975
Allegro A000ILBD14

bardzo proszę o opdpowiedz

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@expressmap tu masz kontakt https://allegro.pl/pomoc/kontakt czasem moderatorki @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_ załatwiają to na forum ale wtedy proszę o numery zamówień 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

o super,
ślicznie dziękuję

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap te numery, które nam tutaj podałeś wystarczą, dziękuję. Już działam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

mam jeszcze jedno pytanie dziś jest paczka Allegro Odbiór w Punkcie ORLEN Paczka ORLEN 2100958087493 rano zamawiałam podjazd kuriera . Paczka nie została odebrana i został zmieniony status na bez podjazdu. w tej chwili ma status nie zamówiono podjazdu. Czy jest to spowodowanie iż jest to 1 paczka

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap w jaki sposób zamawiałeś podjazd? Przez Wysyłam z Allegro? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

bezpośrednio ze strony Allegro w zamówieniu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap w systemie nie ma informacji o tym podjeździe, wyjaśniam to i dam znać, gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap przykro mi, jednak sprawdziliśmy to dokładnie i podjazd nie został zamówiony, gdyby tak było w naszym systemie byłoby wciąż widoczne zlecenie tego podjazdu. 
Dodam, że ilość przesyłek do odbioru przez kuriera nie ma znaczenia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@expressmap zamówienie z Allegro One już wykluczyliśmy z Twojej jakości, natomiast jeśli chodzi o te z Inpostu to musisz się z nimi skontaktować i poprosić o potwierdzenie, że to z winy kuriera paczki nie zostały odebrane. Do zgłoszenia w Inpost podaj proszę numer zlecenia i adres, z którego paczki powinny zostać odebrane.

Jak już zdobędziesz to potwierdzenie, możesz wrócić tutaj i będziemy działać dalej po naszej stronie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#
Witam ponownie, dostałam informację z wrotną z działu opieki Inpost w sprawie nieodebranych przesyłek. informacja z maila Koordynator Zespołu Serwisu Kurierskiego poinformował Nas, że w dniu 22.03.2024 roku stały Kurier obsługujący rejon był nieobecny. Kurier, który go zastępował dojechał pod adres zbyt późno, przez co firma była już zamknięta. Za utrudnienia najmocniej przepraszamy. Zlecenie stałe jest obecnie dla Państwa ustawione w godzinach 13:30-15:30.
oznacz moderatorów

expressmap
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, chciała bym się podpytać czy wiadomo co z naszymi przesyłkami które nie zostały  odebrane. dostałam potwierdzenie z INPOST że to z winy kuriera 

oznacz moderatorów