anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprawidłowe naliczanie opłat w promocji za wyróżnienie Okazja

Pengano
#13 Ambasador#

W Centrum zniżek pojawiła się informacja, żeby do 7 września ustawić zniżki i włączyć sobie bezpłatnie na 90 dni wyróżnienie Okazja. Miała być naliczana jedynie prowizja od tej usługi przy sprzedaży, bez żadnych innych kosztów. Niestety widzę, że Allegro nalicza opłaty codzienne i wcale nie jest to za darmo.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kiedyś przechodziłem koło płotu , ot taki zwykły drewniany .... pisało na nim d..pa , chciałem pogłaskać i se drzazgę wbiłem .

Morał z tego taki ... nie wierz nigdy w to co pisze , a szczególnie w to co pisze allegro w C.Z.

oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#

Obejrzałem przez lupę płot i nie ma żadnej drzazgi. Czyli w regulaminie promocji nie piszą ani słowa o codziennych opłatach, a jedynie o prowizji. Poproszę Allegro aby anulowali niesłusznie pobrane opłaty. Usługa miała trwać 90 dni bezpłatnie (jedynie prowizja). Gdyby było inaczej to Regulamin podałby termin skrócenia tych 90 dni do jakiejś konkretnej daty. Podają jedynie że Ważność pakietów wynosi 30 dni od daty nadania w Centrum Zniżek. Czyli musiałem je włączyć do 7 września i tak zrobiłem. Niestety pakiety zupełnie nie działają i opłaty są codziennie naliczane.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pengano Czy możesz podać mi konkretny przykład oferty lub pakietu, którego dotyczy ta sytuacja? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów

Pengano
#13 Ambasador#
Myli się Pani. Data 7.09 to był termin w którym należy zaakceptować pakiet, aby otrzymać 100 wyróżnień. Mówi o tym punkt 5. Regulaminu promocji. Po tym terminie pakiety tracą ważność i nie można ich otrzymać, ale nie jest napisane, że utracę to co już otrzymałem. Proszę więc przestać oszukiwać.
 
"5. Otrzymane pakiety oznaczeń należy zaakceptować w zakładce Moje Allegro > Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek (http://allegro.pl/myaccount/bundles/Index.php). Ważność pakietów wynosi 30 dni od daty nadania w Centrum Zniżek."
 
Proszę nie mylić terminu ważności pakietów do ich zaakceptowania i wybrania promowanych produktów, z terminem obowiązywania poszczególnych otrzymanych wyróżnień. Regulamin mówi wyraźnie nawet na podstawie przykładu, że "Czas trwania każdego oznaczenia “Okazja” wynosi 90 dni, po tym czasie Oferta automatycznie straci wybrane przez Użytkownika oznaczenie, przy czym wyróżnienie Ofert jednym ze Specjalnych oznaczeń “Okazja” przez 90 dni oznacza wykorzystanie dziewięćdziesięciu (90) ze 100 otrzymanych oznaczeń, o których mowa powyżej."
 
Ten przykład podaje, że "Okazja" będzie działać 90 dni bez opłat i w tych 90 dniach wykorzystam 90 ze 100 otrzymanych darmowych oznaczeń. Gdyby było tak jak Pani twierdzi, że pakiety przepadałyby po 30 dniach od ogłoszenia, to jest oczywiste, że w przykładzie byłoby do wykorzystania najwyżej 30 dni, a nie 90 dni.
 
Państwa prawnik w takim razie nie rozumie co pisze. Proszę zatrudnić profesjonalistów, a nie studentów. Wystarczyło napisać w regulaminie jasno, że to nie będzie działać po 7 września. Jasno powinny być rozdzielone terminy deklaracji wzięcia udziału w promocji i terminy obowiązywania poszczególnych usług otrzymanych w efekcie dołączenia do promocji. Wy piszecie, że Okazja będzie działać 90 dni za darmo, a już po 2 dniach kradniecie pieniądze z konta! Zamiast nagrody za jakość Super+ jest okradanie Partnerów!
 
Ponieważ jasno wyraziłem i udowodniłem, że to ja mam rację a nie Pani, to proszę oddać niesłusznie zabrane pieniądze i przestać oszukiwać. To nie pierwszy raz gdy nie przestrzegacie własnych regulaminów.
 
Pozdrawiam
 
 
 
W dniu 14.09.2023 o 13:45, Allegro Kontakt pisze:
Pengano_0-1694694760971.png

 



Dzień dobry,

dziękuję Panu za oczekiwanie.

Zaakceptował Pan pakiet 6.09.2023 o 14:01. Pakiet był ważny do 7.09.2023. Niewykorzystane pakiety przepadły.

Po zakończeniu ważności pakietu naliczane są standardowe opłaty. 

Jeżeli jakaś kwestia wymaga wyjaśnienia lub ma Pan dodatkowe pytania, to proszę o informację. Chętnie pomogę. 🙂


Pozdrawiam
// Kamil Glapa
Zespół Allegro

oznacz moderatorów