anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

NO TO JAK W KOŃCU ,,SUPER CZY DOBRY ,,

mdrogeria
#21 Demiurg#
Procent zamówień z szybką dostawą:24,29%   ...................................................................  Dobry😁
Znaczna część Twoich przesyłek szybko dociera do kupujących. To bardzo dobrze - dzięki temu możesz zwiększyć ich zadowolenie z zakupu.
Punkty dla tej miary zaczniemy uwzględniać w jakości Twojej sprzedaży od 3 listopada.
0 / 80
Dobry
Super! 😁Tylko 0,3% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Super dobry jesteś. 😆

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Ta miara nie jest jeszcze uwzględniana w wynikach - jak sam podkreśliłeś. O co chcesz konkretnie dopytać?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

chodzi mi o sprzeczne informacje 

1.Procent zamówień z szybką dostawą:24,29%   ...................................................................  Dobry😁

2.Super! Tylko 0,3% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie

mdrogeria_0-1632838625741.png

 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria

A to dziwne... Masz dokładnie 24,29% więcej zamówień z szybką dostawą niż ja - a mimo to nie jesteś ode mnie lepszy🤗

oznacz moderatorów

Sejdino
#9 Pomysłodawca#

Cześć, ja mam obecnie 31,36% i wynik DOBRY... No i oczywiście tylko 0,3% sprzedających ma lepszy wynik ode mnie 

Domyślam się, że uzyskanie wyniku 40% jest bardzo trudne, ponieważ miara ta zależy głównie od godzin składania zamówień przez klientów. Klienci musieliby zamawiać tylko od północy do czasu przyjazdu kuriera. No i musielibyśmy jako sprzedający mieć pewność że kurier zawsze dostarczy przesyłkę na 2 dzień.

Zamówienia złożone po odjeździe kuriera będą realizowane następnego dnia, więc dostarczone na 3 dzień i znowu punkty za jakość w dół.

Chyba że coś źle zrozumiałem to proszę o sprostowanie 🙂

Pozdrawiam, Bartosz.

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

A co powiesz na ocenę Super, która daje tylko 5/50? Ja tak mam. Absurdów jest masa. Główny absurd jest taki, że musisz mieć krótkie przedmioty, aby cokolwiek ugrać w kategorii Metody dostawy - odbiór w punkcie. Allegro źle ocenia ludzi z długimi, choć teoretycznie długość nie ma znaczenia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nikl nie wiem kogo zapytać czy ma znaczenie , ale przypomniało mi się powiedzenie , ,mały ale wariat ,,1341742304_s1rwlj_600.jpg

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mdrogeria 

COVID-19 taki właśnie jest.

PS. Osobom nie trawiącym czarnego humoru nie polecam czytać powyższej linijki.

PPS. Za późno? Ups...

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@mdrogeria 

Widocznie tylko mi się skojarzyło z pewnym umcy umcy ...

https://www.youtube.com/watch?v=xLGLj9YjN-Q

oznacz moderatorów