anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa kategoria

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Wystawiam odzież medyczną stsosowaną przy atopowym zapaleniu skóry.  I nagle dostaje komunikat:

Przenieśliśmy Twoje oferty:

Do kategorii o niższej prowizji:

  • Allegro – Zdrowie – Erotyka – Bielizna i odzież erotyczna – Halki i koszulki

Raz, że dziecko, dwa, że odzież lecznicza i kudy im do celów erotycznych, ale bałagan

Nie mam pojęcia kto zwariował, ale to na pewno nie JA. Przeciez to jest odzież LECZNICZA, stosowana przy terapii ATOPOWEGO ZAPALENIA SKÓRY a nie do celów erotycznych. Co za **piiip**yzm w takim przeniesieniu, aż się zagotowałam. 

Skoro jest żywność medyczna, jako podkategoria w zdrowiu to powinna być również odzież medyczna , ewentuialnie połączona z opatrunkami pod wspólna nazwą "odzież i opatrunki specjalistyczne vel medyczne"
Proszę przemysleć taka podkategorię, byłoby jasne co i gdzie powinno być, Potem mozna rozdzielic na "odzież" i na "opatraunki" .

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:110143050
#11 Animator#

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  What the heeeeell, oh my gooood 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska bardzo przepraszam za tę sytuację. Wyjaśnię co było powodem tego przeniesienia i wrócę do Ciebie z informacjami, gdy dostanę wyjaśnienie od zespołu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AptekaNatolinska jeszcze raz bardzo Cię przepraszam za tę sytuację, przenieśliśmy już te oferty do właściwej kategorii.  W dużym skrócie, wydarzyło się to, ponieważ inny sprzedający w przeszłości musiał umieścić bardzo podobną ofertę w kategorii, do której przenieśliśmy Twoje, dlatego nasz mechanizm uznał ją za prawidłową. Niestety nie mogę zagwarantować, że sytuacja w przyszłości się nie powtórzy, ale sprawdzimy dokładnie tego typu produkty, tak by temu zapobiec. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów