anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowa promocja w centrum zniżek - dodaj Allegro ONE do cennika i odbierz 300 wyróżnień

damianos99
#11 Animator#

Hej,

aktualnie trwająca promocja wyświetla się w centrum zniżek wyłącznie u sprzedawców, którzy w kwietniu mieli przynajmniej w 5% ofert usługę dostawy do punktu Allegro ONE, osoby które nie miały w cenniku tej formy dostawy promocja nie została wyświetlona do aktywacji. Szczerze mówiąc trochę dziwi mnie to podejście Allegro, które powinno dać również taką możliwość otrzymania 300 wyróżnień za włączenie wszystkich form dostawy Allegro ONE również tym sprzedawcom, którzy do tej pory nie uruchomili żadnej formy dostawy Allegro ONE.

Włączę u siebie formę dostawy do punktu Allegro ONE w części ofert, czy jest szansa, że również i dla mnie pojawi się tego typu oferta w centrum zniżek, która udostępni 300 wyróżnień za włączenie kolejnych form dostawy Allegro ONE > Allegro One (Punkt, Box, Kurier) + Allegro One Kurier - dostawa dzisiaj ??

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

https://allegro.pl/regulaminy/dodaj-metody-dostawy-allegro-one-i-zyskaj-pakiet-wyroznien-d2E7krRZRUz

dodaj >>> Allegro One (Punkt, Box, Kurier) + Allegro One Kurier - dostawa dzisiaj
 

Liczba wyróżnień w pakiecie dodatkowych opcji “Wyróżnienie" za dodanie: 300

Warunek do spełnienia aby otrzymać 300 wyróżnień za dodanie do cenników innych form Allegro ONE:
c) minimum 5% ofert w okresie od 1 do 30 kwietnia posiada metodę dostawy do punktu odbioru Allegro One

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 Cześć 🙂 Wygląda na to, że nie spełniasz warunków promocji, jednak skonsultuję tę sprawę i dowiem się, czy możemy Ci coś zaproponować w takim przypadku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

damianos99
#11 Animator#

tak, chodzi o brak dostawy odbiór w punkcie Allegro ONE w kwietniu (punkt 4c), nie miałem w cennikach tej formy dostawy. Chętnie włączę na wszystkich kontach pod swój NIP komplet wszystkich dostaw, Allegro ONE (Punkt, Box, Kurier) + Allegro One Kurier - dostawa dzisiaj, taki pakiet na pewno mnie zmotywuje aby zostawić w cenniku te formy dostawy, codziennie jest u mnie UPS więc bardzo chętnie  @ko_alka

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@damianos99 Przykro mi, ale otrzymałam informację, że nie możemy nic w tym przypadku zrobić. Promocje mają ścisły regulamin i nie każde konto jest zakwalifikowane do każdej. Są wyszczególnione warunki, które muszą być spełnione, żeby z danej promocji skorzystać. Promocje, które są przypisane do konta i w których możesz brać udział są widoczne w Centrum Zniżek - https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/centrum-znizek/

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów