anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowe zasady SMART zamrożone :)

serwis-texas
#19 Nestor#

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/wprowadzilismy-nowe-warunki-allegro-smart-sprawdz-co-to-dla-cie...

a tam:

Jeśli nie spełniasz nowych warunków Allegro Smart! – przez najbliższe tygodnie Twoje oferty bez wymaganych metod dostawy będą stopniowo traciły oznaczenie Smart! Dlatego jak najszybciej dodaj te metody do swoich ofert. Dzięki temu utrzymasz swoje szanse na wysoką sprzedaż, a Twoje oferty pozostaną atrakcyjne dla kupujących. Jeśli nie chcesz, aby Twoje oferty były Smart!

To co, ktoś zdecyduje wyłączyć na razie One Boxa?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@serwis-texas lepiej stracić Smarta niż jak tracić zdrowie dodatkowo na OneBoxa 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Na razie nie włączę drugiego kuriera, bo nie chcę być karana dodatkowymi opłatami za przesyłki powyżej 10 kg.

Jakie zamrożone, raczej wymagane 🥴

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

ja własnie tez mam problem że musiałem dodać drugiego kuriera z dostawą pod drzwi zeby nie stracic smarta , ale sa produkty gdzie dla Pocztex waga według przelicznika przekracza 30 kg i też dodatkowa opłata 19.99 i też nie wiem co zrobic zeby ludzie tego nie wybierali bo do tej pory mialem tylko DPD.

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Szantażom i ciągłym utrudnianiem sprzedaży sprzedawcom mówimy stanowcze nieeee !!!!! Nie pozdrawiam ''miszcza'' twórcy ''Łanów''

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas dziwisz się wejdź w supermrket - produkty spożywcze i jest tam 2 mln ofert jak zaznaczysz dostawę one box punkt ma ją tylko 1 mln, po zmianach połowa ofert będzie bez smarta, kupujący ich zjedzą bo kupili smarta a nie będą mieć gdzie z tego korzystać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @serwis-texas będą stopniowo wyłączać, konkurencja wymusi . Wczoraj włączyłem , pomimo ostrego młynka od rana nie mam ani jednej ŁÓN-ki .... oby tak dalej .

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Zobaczycie kolejny genialny pomysł Allegro to będzie odbiór osobisty w niedziele żeby mieć smarka. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria wydaje mi się że na razie, za duży szok by był, więc będą stopniowo wyłączać i patrzeć ilu sprzedawców to udostępni 😄 co by nagle połowa ofert nie została bez smarta 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 mają katalog , mają dane , podejrzewam ,że wyłącznie zacznie się od produktów oraz  ofert  najpopularniejszych , brak smarta urwie sprzedaż , nie pozostanie nic poza dostosowaniem się do nowych warunków .

oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

szczęscie ja mam 7 na 70 zamówień, wyłączam póki co dramat generowanie etykiet. Brak informacji o gabarytach i inne zabawy.

oznacz moderatorów

darwik-firma
#12 Orędownik#

usun wszystkie **piiip**oły typu paczkomaty allegro one  orleny  żabki a wstaw zwykłego kuriera allegro dpd i allegro dhl i będziesz miał święty spokój

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@darwik-firma przy małych przesyłkach luz. Problem się robi przy cięższych i większych gabarytowo. Szczególnie przelicznik gabarytówki DHL, to śmiech na sali. Najzdrowsze zasady nadawania paczek ma Pocztex.

oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

Czekamy i patrzymy co będzie. Czy jest jakiś hack jak zachować SMARTa a nie obsługiwać ONE?
Jakie inne pomysły macie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Pulse myślę że najlepszym rozwiązaniem było by jak by jak najwięcej firm tego nie udostępniło to allegro by odpuściło tego twora a przynajmniej do czasu poprawy obsługi 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Pulse
#10 Popularyzator#

Stąd jak zobaczyłem tą wiadomość to zaraz wyłączyłem i teraz będę twardy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Pulse jedyne wyjście to  opóźnianie wysyłek, wygląda ,że będzie tego mało więc na jakość większego wpływu nie będzie miało  ,ale na prezentację czasu realizacji już - tak ,  co będzie miało spory wpływ na wybór formy dostawy przez klientów .

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Jako kupująca, zamawiałam np. hamak do zielonego automatu, doszedł bez problemu. Ale w drugą stronę, to nie wiem.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI tak ja też zamawiałem, kolegę namówiłem do testów i fakt dzień opóźnienia w porównaniu z InPostem  ale doszło 🙂  problemem jest jakieś 5 % zamówień w mniejszych miejscowościach, gdzie są problemy z kurierami itp. 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

biuronimo_pl
#9 Pomysłodawca#

Ja nie włączę One i co mi Pan zrobisz?
Jak wszyscy nie będą mieli smarta to będzie można wrócić do normalnych stawek za kuriera.
Dopłaty do smart i tak wliczone są w cenę produktu.

oznacz moderatorów