anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Noworoczne wyróżnienie 2024 prośba o doprecyzowanie

MAMY ROZWIĄZANIE!
SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Cytat: "Wyróżniaj przez 50 dni bez opłaty stałej.

Postaw na mocną sprzedaż od początku roku i nawet przez 50 dni nie płać opłaty stałej za Wyróżnienie ofert biorących udział w promocji. 

Cytat z regulaminu: "W przypadku skorzystania z dodatkowej opcji “Wyróżnienie” Spółka wskazuje, że odnawia się ono automatycznie po upływie danego Wyróżnienia na kolejne okresy 10-dniowe. W celu uniknięcia naliczenia opłaty (po wykorzystaniu wszystkich Wyróżnień z przyznanych pakietów lub po upływie ich ważności) Uczestnik powinien wyłączyć opcję dodatkową “Wyróżnienie” poprzez edycję Oferty przed rozpoczęciem kolejnego cyklu rozliczeniowego, który będzie odpłatny na zasadach ogólnych zgodnie z Regulaminem Allegro..."

I pytanie: Przyznano mi 5 takich bezpłatnych wyróżnień. Czy chodzi o bezpłatne wyróżnienia typu:

1) 5 cykli wyróżnień po 50 dni, co znaczałoby 5 produktów x 50 dni, odnawianych w cyklach co 10 dni, co daje 250 "dni wyróżnienia" czy

2) 5 cykli wyróżnień po 10 dni dla jednego produktu lub 2 produkty po 2 x cykle 10-dniowe i 1 cykl 10-dniowy itp, co daje w sumie 50 "dni wyróżnienia" ?

Nie jest to dla mnie jasne, dlatego proszę o odpowiedź: opcja 1) czy 2)?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SilverLadyAnna Cześć. 🙂 Skonsultuję to z odpowiednim zespołem, upewnię się i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SilverLadyAnna Czy mogę Cię prosić o przesłanie zrzutu ekranu, gdzie widnieje informacja o otrzymaniu tych 5 wyróżnień? Czy chodzi o inne konto?

U siebie widzimy, że otrzymałaś 5 wyróżnień za ''Wypełnij ankietę Merchant Finance i odbierz pakiet Wyróżnień!”

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

SilverLadyAnna_0-1706256225132.png

 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SilverLadyAnna Dziękuję, już mam odpowiedź. 🙂 Jest to 5 cykli po 10 dni, ale dla jednej oferty. Więc może to być więcej ofert i wtedy łącznie będziesz miała tych dni więcej. Oczywiście oferty muszą być takie, jak wymieniono w regulaminie.

Przesyłam info z regulaminu "Uczestnicy otrzymają 100% zniżki na opłatę stałą w ramach opcji dodatkowej Wyróżnienie na okres 50 dni, liczonych jako 5 cykli 10-dniowych". Dodatkowe opcje “Wyróżnienie” przyznane w ramach Promocji funkcjonują zgodnie z Regulaminem Allegro. Zniżką 100% na opcję dodatkową Wyróżnienie objęte są wyłącznie Oferty, o których mowa w pkt. 7 powyżej. W przypadku wykorzystania dodatkowej opcji “Wyróżnienie” po upływie terminu, na jaki została ona przyznana (50 dni w pięciu 10-cio dniowych cyklach) w ramach Promocji, opłata za dodatkową opcję “Wyróżnienie” zostanie naliczona zgodnie z Załącznikiem 4 do Regulaminu Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

Proszę naprawić błąd w działaniu funkcji wyłącz promowanie na koniec okresu promowania. Wyłączanie powinno być zaprogramowanie na 16 marca 2024, czyli po 50 dniach. System wyraźnie podaje, że do końca zostały 2 miesiące, ale błędnie wylicza datę "na koniec okresu promowania". To są jakieś kolejne podstępy i wpuszczanie ludzi w maliny.Zrzut ekranu 2024-01-26 173907.jpg

oznacz moderatorów
Pengano
#13 Ambasador#

Z tym trzeba strasznie uważać. Ja dostałem 100 darmowych wyróżnień Okazja, gdzie w regulaminie napisano jasno, że przez 100 dni wykorzystam 90 darmowych oznaczeń, a tu już trzeciego dnia od przystąpienia zaczęli naliczać codzienne opłaty i nie uznali reklamacji. Jest wiele takich podstępów. Inaczej jest jak przystąpisz pierwszego dnia od ogłoszenia danej zniżki, a inaczej jak zrobisz to samo np. za 4 tygodnie. W skrajnych przypadkach gdy zniżka dotyczy wyróżnień licytacji możesz nic nie dostać i zapłacisz pełne kwoty. To bardzo niebezpieczne.

Albo inny przykład. Na WOŚP nie działają wyłączenia wyróżnień elastycznych. Żona właśnie wtopiła 140 zł. Powyróżniała, bo przeczytała że każdego dnia można wyłączyć, a tu lipa. Wyłączanie nie działa i są codzienne opłaty. Mogła dać wyróżnienie stałe, ale dała droższe elastyczne, a tu nici z elastyczności.

oznacz moderatorów
SilverLadyAnna
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję, zwrócę na to uwagę. Zawsze staram się być ostrożna z wyróżnieniemi, bo faktycznie można niefajnie wtopić, a objaśnienia są często niejasne. Jeszcze raz dzięki 🙂

oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Trzeba dokładnie czytać za co są przyznawane wyróżnienie i w jaki sposób je wykorzystać. Generalnie jest to jasno opisane, aczkolwiek w przypadku "wyróżniaj przez 50 dni bez opłaty stałej" są wskazane aukcje, które możesz wyróżnić w ten sposób. Już raz miałem taką promocję, ale chyba na mniej dni.

I teraz tak.

Jak dostajesz pakiet wyróżnień na 10 dni - sprawa prosta, wyróżniasz (jak zechcesz), i za chwilę zaznaczasz "wyłącz wyróżnienie na koniec czasu promowania" - czyli po 10-ciu dniach.

Jak masz wyróżnienia na 50 dni (czyli 5 cykli po 10 dni) - jak zaznaczysz taką sama opcję, to wyróżnienie wyłączy Ci się po 10 dniach, czyli na koniec cyklu. Ale możesz ponowić promowanie tej oferty - też będzie za darmo - ja to próbowałem, wyłączyłem promowanie "na koniec okresu", okazało się, że zostało wyłączone po 10-ciu dniach, czyli na koniec cyklu. Wznowiłem promowanie - i opłata nie została naliczona. Tylko na terminy trzeba patrzeć.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów