anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nowy wygląd aukcji , brzydki i brak funkcji liczba sprzedanych sztuk

Trops20
#8 Zapaleniec#

Co sądzicie o nowym wyglądzie aukcji ? Jakiś taki brzydszy od poprzedniego . Szkoda że usunęli liczbę sprzedanych sztuk z aukcji 😞

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Client:47295977
#11 Animator#

@Trops20  Przyzwyczaisz się, jak do wszystkich nowości na Allegro. Z resztą, nie masz innego wyjścia. 😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Trops20 Cześć. Dziękuję Ci za te uwagi. Czy masz jeszcze jakieś sugestie? Z chęcią przekażę je do odpowiedniego działu. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

2bbeauty
#8 Zapaleniec#

nie widze opcji metody dostawy
mam umowe wlasna z inpost i dotychczas moglem decydowac czy jest podjazd kuriera czy dostarcze sam do paczkomatu
obecnie w nowym widoku, jest z automatu podjazd kuriera i nie widze mozliwosci zmiany.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@2bbeauty Masz na myśli narzędzie Wysyłam z Allegro? Wciąż możesz wybrać opcję bez podjazdu kuriera:

ko_alka_0-1642182106676.png

Do połowy lutego jeśli wejdziesz do narzędzia bezpośrednio przez link wysylam.allegro.plwyświetli Ci się stary wygląd Wysyłam z Allegro.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

2bbeauty
#8 Zapaleniec#

allegro_brak_opcji.JPGsmiem twierdzic,ze ja nie mam tej opcji wyboru. Wchodze w zamowienia (Allegro- Moje Allegro - Sprzedaż - Obsługa zamówień - Zamówienia ) i tutaj na liscie zamowien po prawej stronie mam opcje nadaj przesyłke. Widze to co na screenshot ktory załączam. Zrobilem naokolo. dodadalem szablon dostawy i tam w starym widoku byla mozliwosc. Ale skoro stary widok zniknie gdzie bede mial mozliwosc zmiany? I nie bardzo wiem skad ten screen ktory podałas z terminami przekazania itp

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@2bbeauty Cześć. Żeby przejść na stronę z wyborem godziny podjazdu kuriera lub wybrać opcję bez podjazdu kuriera, musisz kliknąć w "Podsumowanie" na samym dole strony. Dopiero wtedy zobaczysz to, co na załączonym przeze mnie wyżej zrzucie ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

2bbeauty
#8 Zapaleniec#

wlasnie mam okazje nadac przesylke i nie widze opcji zmiany o ktorej mowa. Jest z automatu "bez podjazdu" a kojarze,ze ostatnio wydrukowalo mi etykiete na odwrot bo "z podjazdem"  i musialem przez managera inpost drukowac kolejna. I wlasnie wydrukowalem etykiete gdzie

 

jest jak byk zaznaczone "z podjazdem".

 

allegro_brak_opcji3.JPGallegro_brak_opcji2.JPG

oznacz moderatorów

megii_ss
#12 Orędownik#

skoro usunęliście ilość sprzedanych towarów to na jakiej zasadzie działa sortowanie ofert: "według popularnośći" ?

 

oznacz moderatorów

Trops20
#8 Zapaleniec#

Jeśli mogę spytać , czym podyktowana była rezygnacja z wyświetlania sprzedanych ilości sztuk. Wbrew pozorom i Waszej intuicji było to potrzebne narzędzie do obserwacji rynku. ?

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@Trops20  wcale nie jest powiedziane że z poziomu allegro tego nie widać. Nie widzą tego tylko uzytkownicy.

Allegro posiada te dane i niekoniecznie musi sie z nimi dzielić. Teraz sortując wg: popularność najwieksza tak naprawde mozesz mieć pokazane wszystko co tylko allegro chce sprzedac.

Dzieki temu można spokojnie wyżej pozycjonować te przedmioty/sprzedawców które sie chce.

Dalczego szukając np" wkrętarka " według - popularnośc najwieksza - ma Ci nie wyskoczyc np OSA. Przecież NIKT nie jest w stanie tego zweryfikować. 🙂

Pamietajcie że allegro to firma i jako taka dąży do maksymalizacji zysku - zarówno sprzedający jak i kupujący dla allegro są po prostu klientami.

oznacz moderatorów

Trops20
#8 Zapaleniec#

Masz niestety rację. Kiedyś to było przyjazne środowisko dla sprzedających. Niestety każda kolejna zmiana idzie tylko w kierunku zwiększenia zysku allegro 

oznacz moderatorów